Zarafetiyle Büyüleyen Gelin Taçları

Bahar esintilerinin hakim olduğu kır düğünlerinde, göze çarpan detayların başında gelin taçları geliyor. Bu özel günde zarif ve şık bir çizgi yakalamak büyük önem taşıyor. Kır düğünlerinin özenle seçilmiş detaylarla renklendirilmesi, unutulmaz bir ambiyans yaratmanın da anahtarı! Düğün temanızı doğru yansıtmak için yapılabilecek ufak dokunuşların en önemlileri tabiki çiçekler ve konsepte uygun kullanacağınız aksesuarlar oluyor. Düğünlerinde soft bir çizgi yakalamak isteyenlerin, tercih edebileceği lilyumlar ile bembeyaz bir atmosfer yaratmak, ayçiçekleri ve papatyalarla da enerjiyi yükseltmek mümkün. Tercihi doğallıktan yana olanların, gelin taçlarına da katabileceği hoş kokulu çiçeklerle unutulmaz kareler yakalamak da kaçınılmaz oluyor. 

Sade Ve Şık Gelin Taçları

Doğanın huzurunu ve hafifliğini düğünlerin her anına yansıtmak isteyenlerin, özen gösterdiği diğer bir nokta, kuşkusuz gelinliğinize ve düğün konseptine uygun şık bir gelin tacı seçmek oluyor. Orkidelerin veya lavanta yapraklarının naif görüntüsüyle bütünleştirilmiş bir gelin tacına kim hayır diyebilir ki?

İster uçuş uçuş bir gelinlik tercih edin, ister zarafetiyle göz dolduran balık bir model, zevkle seçilmiş bir gelin tacı ile ışıl ışıl bir görünüm yakalamanız kaçınılmaz olacak. Özenle tasarlanan birbirinden etkileyici taçları sizler için derledik. Bizim seçmekte zorlandığımız büyülü taçlar ve daha fazlası için, her detayı zevkle işlenmiş Atelierpetit 8’i ziyaret edebilirsiniz. 

Sizin favoriniz hangisi?

Daha fazlası için tıklayın.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.