HAKKIMIZDA

osevio.com Türkiye'de kaliteli dekoratif vazolarıyla ve en taze çiçekleriyle ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için Aralık 2017 yılında kurulmuştur.

Şuan için sadece İstanbulAnkara ve Antalya illerine her gün aynı gün teslimat gerçekleştiren osevio.com, tüm Türkiye'de sizlere hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra gönderim bölgesine en yakın dağıtım kanallarımız tarafından belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda sizleri siparişinizin her aşamasında e-mail ve sms ile bilgilendirip uçtan uca titizlikle takip etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı amaçlayan osevio.com, etkileyici çiçek aranjmanlarının yanında dekoratif ve şık yeni vazolarıyla da fark yaratmayı amaçlıyor. Başka hiçbir sitede göremeyeceğiniz vazolar ve çiçek aranjmanları ile yenilikçi sürprizler hazırlayan osevio.com, özel günlerdeki en büyük yardımcınız olacak.

osevio.com ayrıca kişiye özel olarak sunduğu çiçek uzmanı eklentisi ile de kullanıcıların çiçek seçimi sürecinde yanında olmayı amaçlıyor. osevio.com çiçek uzmanı müşterileri dikkatlice dinler ve özel günü için ideal çiçeği onlar için bulur.

Çiçek göndermek için her zaman yenilikçi çözümler üreten ve üretmeye de devam edecek osevio.com, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Usta eli değmiş çiçek aranjmanlarını müşterilerine etkileyici sunumlarla ulaştırmayı amaçlayan osevio.com ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık çok kolay. Osevio'sa, sen de sevindir!

Top

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi giriniz.