TÜM SONUÇLARI GÖSTER
    • Sepetim
    Türkiye’nin çiçek sipariş sitesi Osevio.com, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle, müşteri şikayetlerine de en uygun çözümleri üretiyor. Rakiplerine kıyasla müşterilerinden çok daha az şikayet alan Osevio, gelen şikayetlere ürettiği çözümler ile de ön plana çıkıyor. Birbirinden şık çiçek aranjmanları ile sevdiklerinize hoş bir mutluluk yaşatmak fırsatı sağlayan Osevio.com, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor ve deneyimli kadrosu ile tüm çiçek sipariş sürecini takip ediyor.

    Çiçek siparişlerinizde ya da hediyelik eşya seçimlerinizde yaşadığınız herhangi bir sorunda ise şikayetlerinizi başka platformlar yerine bize rahatlıkla iletebilirsiniz. Hızlı çözümler sunan Osevio.com, tüm şikayetleriniz çözüme kavuşacaktır. Siz de şikayetim var diyorsanız aşağıdaki mesaj kutusunu kullanarak bize ulaşabilir ve tüm önerilerinizi, şikayetlerinizi bizlere gönderebilirsiniz.

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Osevio olarak en fazla değer verdiğimiz şeylerin başında %100 müşteri memnuniyeti yer alıyor. Ancak bazı zamanlarda istenmeyen durumlar yaşanabiliyor. Bu tarz tatsız noktaların önüne geçebilmek adına ise tüm şikayetlerinizi kolayca bizimle paylaşabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ise tüm şikayetlerinizi kısa sürede çözmeye hedeflemektedir.