Geçmiş Olsun İçin Gönderilebilecek Mesaj Önerileri

Hayat boyunca her zaman güzel şeylerle karşılaşmıyoruz. Bazen çok sevdiğimiz, değer verdiğimiz insanların üzücü haberlerini alıyoruz. Onların yanında olmak, onlara destek verip güçlü olmalarını sağlamak en temel insani isteklerimizden birisi oluyor.

Yalnızca bizim değil hasta yatağında yatan kişinin de görmek istediği bir destek oluyor bu durum. Etraflarındaki kişilerden gelecek geçmiş olsun mesajları, geçmiş olsun dilekleri kendilerini güçlü hissedip bir an evvel iyileşmeleri için en güzel motivasyon kaynakları arasında. Gönderilecek güzel bir geçmiş olsun mesajı iyileşmeyi hızlandırıp, desteğinizi göstermenin en güzel olabiliyor.

İçtenliğinizi ve samimiyetinizi gösterebileceğiniz, ve hasta yatağında olan kişinin yüzünü bir nebze olsun gülümsetecek geçmiş olsun mesajlarını, ne yazsam kararsızlığı yaşayan insanlar için bir araya getirdik;

Mesajınızı aynı zamanda bir hediyeyle süslemek isterseniz diye de; seçtiğimiz en beğenilen Geçmiş Olsun Hediyelerini şu linkte sizin için topladık.

“Bütün her şeyimle senin yanındayım. Güneş kadar parlak gülüşünle etrafına neşe saçtığın günlere bir an önce dönmeni diliyorum. Geçmiş olsun”

“Hasta yattığında daha fazla vakit kaybederek bizleri sensiz bırakma. Seni her geçen dakika daha çok özlüyoruz. Bir an evvel iyileşip eskisi gibi yanımızda olman dileğiyle çok geçmiş olsun.”

“Çabucak iyileşip, eski sağlığına kavuşmanı dilerim. Geçmiş olsun.”

“Hasta yatağında yatarken sakın ola ki kendini yalnız hissetme. Senin için ne kadar zor bir dönem olursa olsun her zaman yanındayım. Güzel şeyler düşün ve güzel şeyler seni bulsun. Çok geçmiş olsun.”

“En hızlı şekilde iyileşmen için her gün dua ediyorum. Hızlıca toparlanıp eskisi gibi güçlü durduğun o günlere dön ve tekrar birlikte güzel zamanlar geçirelim. Geçmiş olsun.”

“Kötü günleri geride bırakıp güzel günleri kucaklayacağın günlere en kısa sürede ulaşmanı diliyorum. Her zaman senin yanındayım. Geçmiş olsun.”

“En kısa zamanda kazanın izlerini sileceksin ve tekrar güzel, unutulmayacak anılar yaşayacağız seninle. En kısa sürede iyileşip ayağa kalkman dileğiyle.”

“Tanıdığım en güçlü insansın sen, birkaç mikroba teslim olmayacağını ikimizde biliyoruz. Bir an önce onlara patronun kim olduğunu göster. Sağlıklı günlerini hep birlikte kutlamak dileğiyle. Geçmiş olsun.”

“Acılarının zamanla küçülüp yok olduğu ve hatırlamak istemeyeceğimzi bir anıya dönüşeceği günlerin bir evvel gelmesini diliyorum. Kendini her zaman daha iyi hissetmen dileğiyle çok geçmiş olsun.”

“En kötü hastalık yalnızlık ve umutsuzluk diye bilinir. Sen ne yalnızsın ne de umutsuz. Dilediğin her şeyi yapmak için her zaman yanındayım. Tek bir gülümsemen için dünyaları önüne sararım. Bir önce eski günlerine dönmen dileğiyle, geçmiş olsun.” 

'' Geçmiş olsun, bir an önce sağlığına kavuşmak dileğiyle '' demek için çiçek önerileri:
Top

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi giriniz.