Yeni iş / Terfi Kutlamaları İçin En Güzel Mesajlar Önerileri

Dostlarımızın, arkadaşlarımızın hayatlarındaki en mutlu anlarda onların yanında olup desteğimizi hepimiz hissettirmek isteriz. Özellikle iş hayatlarındaki gelişmelerde onların  yanında olabilmek onlara inanmak yapabileceğimiz en eşsiz şeylerden birisi. Yeni bir işe başlarken ya da hayalleri süsleyen o terfi alındığı zaman gönderilecek yeni iş/terfi kutlama mesajı bu desteği göstermenin en güzel yolu olabilir.

Böylesine özel günlerde sevdiklerinize ileteceğiniz içten, samimi ve sevgi dolu bir  mesaj onları yalnızca motive etmekle kalmayacak aynı zamanda sizinle olan arkadaşlık ilişkisinin daha güçlü temellere dayanmasını sağlayabilir.

İşte bu hayatın en değerli anlarından olan ilk iş gününde ya da terfi kutlamalarında atılabilecek mesajları sizler için derledik;

Mesajınızı aynı zamanda bir hediyeyle süslemek isterseniz diye de; seçtiğimiz en beğenilen Yeni İş/Terfi hediyelerini şu linkte sizin için topladık.

“Her yeni iş farklı tecrübeler, farklı heyecanlar anlamına gelir. Yeni işinde sana mutluluklar dilerim. Umarım kariyerindeki hedeflere hızlıca ulaşırsın ve her şey istediğin gibi gider.”

“Günün büyük bir bölümünü geçireceğin yeni iş yerinde mutluluklar seninle olsun. İş yerinde yaşayacağın güzel anlar hayatına neşe katması dileğiyle, yeni işinde başarılar.”

“Yeni görevinde başarı basamaklarını hızlıca çıkıp, vazgeçilmez olmanı diliyorum. Umarım her şey hayallerinden daha güzel gerçekleşir. Başarılar.”

“Verdiğin çabaların karşılığını sonunda aldığını duyduğumda çok mutlu oldum. En yakın zamanda seni yeni makamında ziyaret edeceğim. Mutlu bir iş yaşamın olması dileğiyle.”

“Senin kadar eğlenceli, pozitif ve hayata karşı her zaman sıcak bir insanla çalışacakları için yeni iş arkadaşlarını kıskanıyor olsam da, senin için en güzeli olmasını diliyorum. Hayatının yeni sayfasını umarım en güzel anılarla doldurursun. Başarılar.”

“Yeni işinde ulaşacağın başarılar hayatının neşesi kaynağı haline gelsin. Her şeyin gönlünce olsun. Başarılar dilerim.”

“Hayatın boyunca başarılarla dolu olan kariyerinin yeni sayfası umarım ki sana yeni güzellikler getirir. Başarılı bir iş yaşamı dilerim.”

“Yüzünden gülümsenin eksik olmayacağı bir iş yaşamı diliyorum. Yeni işinde her şeyin istediğin gibi olması ve başarıya hızla ulaşman dileğiyle.”

“Şansla değil, akıttığın alın teri ve emekle kazandığın yeni görevini tebrik ederim. Harcadığın emeklerin karşılığını umarım hayat boyunca fazlasıyla alırsın. Başarılarının daim olmasını dilerim.”

''Tebrikler, Yeni İşinde Başarılar Dilerim'' demek için çiçek önerileri:

Top

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi giriniz.