TÜM SONUÇLARI GÖSTER
  • Üyelik
  • Sepetim
  • 0850 532 4434
  Osevio.com - Güncel Kampanyalar

  Güncel kampanyaların içeriği, indirim kodu, geçerlilik süresi ve indirim oranlarıyla ilgili güncel bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

  Türkiye’nin yeni online çiçek sitesi Osevio.com’daki ürünlerde güncel indirimleri kampanyalar sayfamızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi özel günlerdeki birçok üründe geçerli indirimleri, çeşitli banka, kurum ve şirketlerle anlaşmalı olarak yapılan kampanyaları (indirim kodlarını) ve indirimleri de en hızlı şekilde bu sayfayı takip ederek öğrenebilirsiniz.

  Dönemlik veya özel günler için yapılan indirimlerin hangi ürünler için geçerli olduğu, ürünleri satın alabileceğiniz ilgili kampanya sayfasına da ilgili sekmedeki görsele veya linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki kampanyalarda belirtilen kullanım detayları dışında, farklı sitelerden aldığınız indirim kodları güncel kampanyalarda geçerli olmayacaktır.

  - Yeni Üyelik İndirimi

  - İlk siparişinize özel %10 indirim kazanmak için hemen sitemize ücretsiz üyelik sağlayın ve ilk siparişinize özel indiriminizi hemen kazanın!

  Keyifli alışverişler.

  - QNB Finansbank Cep Şubesi müşterilerine özel %20 indirim!

  1 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında QNB Finansbank Cep Şubesine giriş yapanlar Osevio.com’da %20 indirimi kapıyor! 
   
  Size özel indirim kodunuzu QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesinin Fırsatlar menüsünden alabilir, 7 Ağustos 2019 tarihine kadar Osevio.com’dan QNB Finansbank kartınızla indirimli ürünler hariç vereceğiniz bir siparişinizde kullanabilirsiniz.
  Çerez Kullanımı:
  Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.