• Üyelik
  • Sepetim
  • 0850 532 4434
Osevio.com - Güncel Kampanyalar

Güncel kampanyaların içeriği, indirim kodu, geçerlilik süresi ve indirim oranlarıyla ilgili güncel bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin yeni online çiçek sitesi Osevio.com’daki ürünlerde güncel indirimleri kampanyalar sayfamızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi özel günlerdeki birçok üründe geçerli indirimleri, çeşitli banka, kurum ve şirketlerle anlaşmalı olarak yapılan kampanyaları (indirim kodlarını) ve indirimleri de en hızlı şekilde bu sayfayı takip ederek öğrenebilirsiniz.

Dönemlik veya özel günler için yapılan indirimlerin hangi ürünler için geçerli olduğu, ürünleri satın alabileceğiniz ilgili kampanya sayfasına da ilgili sekmedeki görsele veya linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki kampanyalarda belirtilen kullanım detayları dışında, farklı sitelerden aldığınız indirim kodları güncel kampanyalarda geçerli olmayacaktır.

- Türk Telekom'dan %20 İndirim Fırsatı

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri Osevio.com üzerinden yapacakları üzeri çizili ve indirimli ürünler dışındaki alışverişlerde %20 indirim kazanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya Online İşlemler Bana Özel menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklanarak ya da cep telefonundan OSEVIO boşluk TCKN kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Kampanyaya katılmak için gelen kodu www.osevio.com internet sitesindeki indirim kodu kullan alanına girdikten sonra indirim sepet tutarına yansıtılacaktır.

Kampanya Koşulları
- Kampanya 17 Kasım - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
- Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
- Kampanya üzeri çizili ve indirimli ürünlerde geçerli değildir.
- Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
- Şifreler tek kullanımlıktır. Şifre kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında indirim uygulanmaz.
- Kampanya stoklarla sınırlıdır.
- Kod alımı Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması ve Online İşlemler Bana Özel menüsü üzerinden ücretsizdir.
- Osevio.com ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- QNB Finansbank'dan %20 İndirim Fırsatı

5 - 30 Kasım tarihleri arasında Cep Şubemizden Osevio.com’da %20 indirim hediye!

Size özel indirim kodunuzu Bireysel Cep Şubemizin Fırsatlar menüsünden alabilir, 7 Aralık 2019 tarihine kadar osevio.com’dan QNB Finansbank kartınızla indirimli ürünler hariç vereceğiniz bir siparişinizde kullanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
- Bu kampanya sadece QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi müşterileri için geçerlidir. KOBİ İnternet Şubesi’ne, Bireysel İnternet Şubesi’ne, KOBİ Cep Şubesi’ne, ve enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil değildir.
- Bireysel Cep Şubemize giriş yapan müşteriler, kişiye özel indirim kodlarını Fırsatlar menüsünden alabilirler.
- Fırsatlar menüsünden yalnızca bir defa indirim kodu alınabilir. Alınan indirim kodları bir kez kullanılabilir.
- İndirim kodunuzu ürünlerinizi seçtikten sonra "Sepetim" ekranında yer alan "İndirim Kodu Kullan’’ butonuna tıklayarak, “Kodu Giriniz” alanına girerek "Kullan" butonuna tıklayarak kullanabilirsiniz.
- Bu kampanya firmaların diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
- İndirim alışveriş anında uygulanacaktır.
- İndirim kodu ile alınan ürünlerin teslimi, kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim gibi hususlarda QNB Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu konuda oluşabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Osevio.com’un 0850 532 44 34 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
- ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
- İndirim kodları paraya çevrilemez. Kullanım süresi dolan indirim kodları yenileri ile değiştirilemez.
- Teslimat ile ilgili detaylara osevio.com’dan ulaşılabilir.
- Firmanın özel günler sebebiyle yaşayabileceği yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden QNB Finansbank sorumlu değildir. Osevio.com’un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi osevio.com’dan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
- QNB Finansbank A.Ş. ve Osevio.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Çerez Kullanımı:
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.