• Üyelik
  • Sepetim
  • 0850 532 4434

Çiçek Sepeti'nin eski Genel Müdüründen çiçek siparişi girişimi: Osevio.com

Türkiye'nin en büyük teknoloji ve internet haber gazetesi Webrazzi.com bizden bahsetti.

webrazzi osevio

İnternetten çiçek satışı e-ticaretin en dikkat çekici pazarlarında biri. Kendi içinde zorlukları olan ama teknoloji ürünlerine göre çok daha kârlı olan bu pazar yıllardır Çiçeksepeti.com tarafından domine edilmekte. Fakat Çiçek Sepeti’nin eski genel müdürü Cem Kara, Osevio.com adlı yeni girişimiyle bu dikeyde iddialı bir oyuncu olmak istiyor.

2017’nin son günlerinde açılan Osevio.com, özellikle çiçek aranjmanı konusuna odaklanıyor. İnternet üzerinden ucuz çiçek aranjmanının basit ve sıradan çiçek aranjmanı olmadığını anlatmak isteyen girişim, şu anda 87 ürün çeşidi sunuyor ve bu sayıyı hızla 150’ye yükseltmek istiyor. Osevio, hem kendi dağıtım noktalarından hem de seçip anlaştığı çiçekçiler üzerinden gönderim yapıyor.

haberin devamı için tıklayın


Osevio.com: Farklı ürün tasarımlarıyla çiçek siparişinde alışılagelmiş anlayışı değiştiren girişim

Türkiye'nin girişim ve internet haber gazetesi Egirisim.com bizden bahsetti.

egirisim osevio

Osevio, online çiçek sipariş sektöründe alışılagelmiş çiçek aranjmanı anlayışını değiştirip hem görsel hem ürün kalitesi olarak kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatma niyeti ile Cem Kara tarafından tek kurucu olarak hayata geçirilen bir girişimdir.

Önceki profesyonel iş hayatında online hediye gönderimi konusunda ciddi bir deneyim kazanan Kara, bu alanda önemli pozisyonlarda bulundu. Çiçek Sepeti’nin eski genel müdürlük görevini üstlenen Kara, bu süreç içerisinde ve yine benzer çalıştığı projelerde gördüğü eksiklikleri giderip bir proje hayata geçirmek için, üzerindeki profesyonel çalışan kimliğini çıkarıp, önceki iş deneyimlerinden elde ettiği tecrübe ile Osevio’yu kurdu.

haberin devamı için tıklayınPazarlamanın 4C’sinde OSEVİO.COM

Türkiye'nin pazarlama haber gazetesi pazarlamaturkiye.com bizden bahsetti.

egirisim osevio

Markalar.. İnsan ömrünün bir parçasında belki tamamında hayatımızın bir parçası olan, süreçlerini tıpkı insan ömrü gibi doğarak gelişerek ve sonrasında sonlandıran döngülerdir. Markaların yaşam alanları pazarlamadır ama yaşama kaynakları üretici ve tüketici arasındaki ya da marka ve alıcı arasındaki sadakat ve memnuniyet dediğimiz ince bir çizgidedir.

Pazarlamanın temel amacı satış olduğu gibi sadece satış yapmış olması da pazarlamayı güçlü kılmaya yetmedi. Yıllardır süre gelen pazarlamanın 4P’si dediğimiz kavramalar tüketiciyi desteklemediği düşüncesiyle pazarlama içerisindeki yerini pazarlamanın 4C’siyle paylaştılar. Peki nedir bu 4C?

haberin devamı için tıklayın
Çerez Kullanımı:
Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.