Çiçek Sepeti'nin eski Genel Müdüründen çiçek siparişi girişimi: Osevio.com

Türkiye'nin en büyük teknoloji ve internet haber gazetesi Webrazzi.com bizden bahsetti.

webrazzi osevio

İnternetten çiçek satışı e-ticaretin en dikkat çekici pazarlarında biri. Kendi içinde zorlukları olan ama teknoloji ürünlerine göre çok daha kârlı olan bu pazar yıllardır Çiçeksepeti.com tarafından domine edilmekte. Fakat Çiçek Sepeti’nin eski genel müdürü Cem Kara, Osevio.com adlı yeni girişimiyle bu dikeyde iddialı bir oyuncu olmak istiyor.

2017’nin son günlerinde açılan Osevio.com, özellikle çiçek aranjmanı konusuna odaklanıyor. İnternet üzerinden ucuz çiçek aranjmanının basit ve sıradan çiçek aranjmanı olmadığını anlatmak isteyen girişim, şu anda 87 ürün çeşidi sunuyor ve bu sayıyı hızla 150’ye yükseltmek istiyor. Osevio, hem kendi dağıtım noktalarından hem de seçip anlaştığı çiçekçiler üzerinden gönderim yapıyor.

haberin devamı için tıklayın


Osevio.com: Farklı ürün tasarımlarıyla çiçek siparişinde alışılagelmiş anlayışı değiştiren girişim

Türkiye'nin girişim ve internet haber gazetesi Egirisim.com bizden bahsetti.

egirisim osevio

Osevio, online çiçek sipariş sektöründe alışılagelmiş çiçek aranjmanı anlayışını değiştirip hem görsel hem ürün kalitesi olarak kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatma niyeti ile Cem Kara tarafından tek kurucu olarak hayata geçirilen bir girişimdir.

Önceki profesyonel iş hayatında online hediye gönderimi konusunda ciddi bir deneyim kazanan Kara, bu alanda önemli pozisyonlarda bulundu. Çiçek Sepeti’nin eski genel müdürlük görevini üstlenen Kara, bu süreç içerisinde ve yine benzer çalıştığı projelerde gördüğü eksiklikleri giderip bir proje hayata geçirmek için, üzerindeki profesyonel çalışan kimliğini çıkarıp, önceki iş deneyimlerinden elde ettiği tecrübe ile Osevio’yu kurdu.

haberin devamı için tıklayın

Top

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi giriniz.