TÜM SONUÇLARI GÖSTER
  • Sepetim
  Bayram hediyesi için önerilerimiz;

  Bayram Mesajları


  Sevdikleri ile en özel günleri paylaşmak, onlara duyguları ifade etmenizin en özel biçimlerinden bir tanesidir. Sevdiklerinize özel günlerde göndereceğiniz hediyeler, anlamlı mesajlarla çok daha efektif olur. Normal şartlar altında duygularınızı ifade etmekte zorlandığınız değer verdiklerinize bayram gibi özel günlerde çok daha sıcak bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Bu günlerde atacağınız adımlar, sevdiklerinizin kalbinde unutulmaz kılınmanıza olanak sağlar. Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, arkadaşa, sevgiliye, aileye atabileceğiniz mesajlar, aynı zamanda naif bir çiçeğin yanındaki duygu kartıyla birlikte de gönderilebilir. Eğer duygularınızı yazılı olarak ifade etmekte zorlanıyorsanız sizin için hazırladığımız duygu yüklü mesajlardan birini seçip gönderebilirsiniz.

  Ramazan Bayramında Ne Mesajlar Atılabilir?


  Ramazan Bayramı, manevi duyguların üst düzeyde yaşandığı günlerdir. Bu özel günlerde küsler barışır, insanlar bir araya gelir, birlik ve beraberliğin tadı çıkarılır. Küslerin barıştığı, yetimlerin sevindirildiği, uzun zamandır görülmeyen akrabaların ziyaret edildiği bu özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz bir çiçek veya yenilebilir çiçeğin yanında bir mesaj da göndermelisiniz. Bunların hiçbirini yapmayıp sadece SMS veya WhatsApp gibi kanallar aracılığı ile de duygularınızı rahatlıkla paylaşabilirsiniz. İşte Ramazan Bayramı için hazırlamış olduğumuz mesajlar ise şöyle:
  • Birlik ve beraberliğin iliklere kadar hissedildiği bu özel günde seni anmadan geçmek olmazdı. Allah tekrarını nasip etsin, birlikte geçireceğimiz nice bayramlarımız olsun.
  • Bayramın ruhu, bir olunca, birlikte olunca daha güzel. Sen, elinde bastonunla, çocuklarımızı kapıda beklerken ben her zaman yanında olacağım. Birlikte geçireceğimiz daha çok bayramımız olsun.
  • Küçüklerimin gözlerinden, büyüklerimin ellerinden öperim. Bu bayram da bir arada olduğumuz için şükrediyorum. Çünkü; birlikte geçirdiğimiz her gün benim için çok özel…
  • Bu bayramda yanımızda olmayanlara Allah’tan rahmet diliyorum. Arife günü mezarlıkta sevdiklerim ile bayramlaştım. Bugün ise yanınızda olmak istesem de şartlar ne yazık ki el vermedi. Bu nedenle sana bu mesajı gönderiyorum. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.
  • Ramazan ayının manevi dünyası tüm benliğimizi sarsın. Yaptığınız iyilikler Allah katında kabul, bayramınız kutlu olsun.

  Kurban Bayramında Hangi Mesajlar Atılabilir?


  Kurban Bayramı, maaile birlikte olacağınız en güzel günlerden biridir. Bayramı bayram yapan, insanlardır. Ne yazık ki günlük hayatın koşuşturmacası, iş yaşamı ve çok daha fazlası insanların tatil oldukları ilk fırsatta şehir dışına çıkmasına neden oluyor. Bu nedenle insanlar, bayramları daha çok mesajlar ile kutluyor. Sevdiklerinize ve resmi de olsa bir iş ilişkinizin bulunduğu insanlara Kurban Bayramı mesajı göndererek onlara verdiğiniz değeri hissettirebilirsiniz. Neticede bayramlar, bir arada olmanın manevi duygusunu yaşayabileceğiniz önemli günlerdir. Bu tip özel günlerde hatırlamak ve hatırlatmak çok önemlidir. Bu nedenle iletişim halinde olduğunuz insanlara aşağıdaki bayram mesajlarını gönderebilirsiniz.
  • Sen, bayramın özleminde anacağım insanlardan bir tanesisin. Bu özel günde, tüm dileklerinin kabul olmasını dilerim. Bu bayram olduğu gibi tüm bayramlarda sevdiklerin her zaman yanında olsun. Kurban Bayramın mübarek olsun.
  • Bayramda küslük olmaz… Huzur ve sevinç dolu bir bayram geçirmek için gel, bu bayram aramızdaki dargınlığa bir son verelim. Kurban Bayramın kutlu, tüm duaların kabul olsun.
  • Bu bayram, evlerimize mutluluk, sevinç, bereket ve coşku getirsin. Bayram gibi bir bayram geçirmeni dilerim.
  • Bu bayramdan sofranız, Halil İbrahim bereketi ile dolsun. Bu bereketli sofralar, ihtiyaç sahipleri için mutluluk olsun. Kurban Bayramımız mübarek olsun.
  • Geçmişi, geleceği ve bugünü paylaşacağımız nice bayramlara…
   

  Arkadaşa Bayramda Ne Mesaj Atılır?


  En güzel dileklerin buluştuğu, herkesin birçok duada adının anıldığı, bereket, sevgi ve özlem dolu olan bayramlarda görüştüğünüz-görüşmediğiniz tüm arkadaşlarınıza bayram mesajı gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizin kendisini değerli hissetmesi, mesajınızı gördüğünde tebessüm etmesi her şeye değerdir. Bayramlarda kimseyi unutmamalı, onların her zaman aklınızda ve kalbinizde olduğunu hatırlatmalısınız. İşte arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz bayram mesajları…
  • Bu bayram, sevdiklerinle mutluluk ve huzur içinde geçsin. Seni çok seviyorum. Kurban Bayramın mübarek olsun.
  • Sevdiklerin ile kucaklaşacağın, sevgiyi doruklarda yaşayacağın bir bayram dilerim.
  • Belki annem bir kardeş doğurmadı ama kardeşliği senden öğrendim. Demek ki kardeş olmak için aynı anne karnında büyümeye gerek yokmuş. Bayramın kutlu olsun kardeşim.
  • Refah, mutluluk, huzur, bereket ve çok daha fazlası seninle olsun. Bu bayram, güzel yüreğin kadar temiz ve pak geçsin. Bayramın mübarek olsun.
  • Kol kola, yürek yüreğe geçireceğimiz nice bayramlarımız olsun.
  • Kalpten kalbe giden yol, bayramlardan geçer. Sen de benim yüreğimden geçen en güzel şeysin. İyi bayramlar.
  • Sevginin en saf hali, iyi bir arkadaştır. Bu bayram, kalbinin güzelliği kadar güzel geçsin.

  Sevgiliye Bayram Mesajı Ne Atılır?


  Sevgililer, bayram günlerinde unutulmaması gereken kişilerdir. Sevgilinizin bayramda bir mesaj ile de olsa beklenti içinde olduğunu unutmamalısınız. Bunun için ona göndereceğiniz mesaj, hazır mesajlardan farklı olmalıdır. Bu kapsamda, aşağıda vereceğimiz örnekleri özgünleştirerek sevgilinize gönderebilirsiniz.
  • Seninle geçirdiğim her gün benim için bayram yeri gibi… Bayramımız kutlu olsun.
  • Bayramı bayram yapan sensin. Seninle yaşamak, yaşlanmak istiyorum. Çocuklarımız olsun istiyorum; bayramlarda ellerimizi öpen… Bayramımız mübarek olsun.
  • Bayramın çocuksu coşkusu benim her gün içimde… Çünkü, kalbimde sen varsın. Birlikte geçireceğimiz nice bayramlarımız olsun. Bayramımız Mübarek Olsun.
  • İleride yaşlı, saçları dökülmüş, konuşmakta güçlük çeken biri olsam da beni sevmeye devam edecek misin? O zaman da kolonya tutup çikolata ikram edecek misin? Ben, birlikte yaşlanacağımız günlerin hayalini kuruyorum. Seni çok seviyorum.
  • Birlikte yaşamak, birlikte yaşlanmak en büyük hayalim… Sen benim elimi öp, ben senin gözünden, gönlünden öpeyim. Harçlığını al, çocuklar gibi sevin. Birlikte, her günümüz bayram olsun.

  Aileye Bayramda Nasıl Bir Mesaj Atılır?


  Aile, her şeydir. İş, evlilik ve çok daha farklı konular yüzünden bayramı aileniz ile bir arada geçiremiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda onları hatırladığınızı mesajlar ile de gösterebilirsiniz. Sadece yakın akrabalarınız için değil, uzun zamandır görüşmediğiniz akrabalarınız için de bayram mesajı gönderebilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırladığımız aileye bayram mesajları sayesinde sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsiniz.
  • Huzurlu, sevgi dolu ve mutluluk ile sarılı olan nice bayramlara… Bayramımız mübarek olsun.
  • Her gününün içinde bayram coşkusuyla geçmesini dilerim. İyi bayramlar!
  • Bu bayram, yanınızda olmasam da her zaman aklımda ve kalbimde olduğunuzu bilmenizi isterim. Bir arada bayram coşkusunu yaşayacağımız günler çok yakında inşallah…
  • Bayram gibi bir bayram geçirmek için kalbindeki masumiyeti hiç kaybetme… Gözlerinden öperim. Bayramın kurlu olsun.
  • Bayramınız kutlu; kalbiniz merhametli, yuvanız muhabbetli, kararlarınız isabetli olsun.
  • Kalbinizdeki ışık hiç sönmesin, her gününüz bayram gibi geçsin. İyi bayramlar!
    
  Sevdiklerinizi mutlu etmek için göndereceğiniz mesajlar, onları mutlu etmeye yetecektir. Tek yapmanız gereken, sizin için hazırladığımız bayram mesajlarından dilediğinizi kopyalamak ve değer verdiğiniz insanlara göndermektir. Dilerseniz resimli mesajları direkt olarak telefonunuza indirerek de değer verdiğiniz insanlara onları hatırladığınızı gösterebilirsiniz. Sizin için yalnızca birkaç saniye sürecek olan bir kutlama, karşınızdaki kişinin tüm gününün güzel geçmesini sağlayabilir. Bu nedenle üşenmemeli, ertelememeli ve sevdikleriniz ile zamanında iletişime geçmelisiniz.