Sevgiliye Gönderilebilecek En Güzel Mesajlar

Varlıkları ile hayata daha mutlu bakmamızı sağlayan, yüzümüzde en zor anlarda bile güzel bir gülümseme sebebi olan sevgiliye mesaj göndermek ve onun kalbine dokunmak çok istediğimiz şeylerden bir tanesidir. Hatırlamak için illa özel güne ihtiyacımız yok, sevgimizi ilmek kalplere işlemek günün her zamanı gönderebiliriz.

Hayatın sıkıcı döngüsü içinde sevgilinize göndereceğiniz mesajla hem onun yüreğine dokunabilir hem de ilişkinizin daha mutlu bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle seçeceğiniz romantik ve sevgi dolu bir mesaj mutluluğun en güzel aracısı olabilir.

Ancak bu noktada zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor. Genel olarak şairlerin aşk üzerine yazdıkları birbirinden hoş dizeler tercih ediliyor olsa da son dönemde daha özgün romantik sözler ön plana çıkıyor. Fakat herkes romantik duygularını en iyi şekilde kelimelere aktaramayabilir. Bu nedenle yardımınıza yetişmek için sevgiliye gönderilebilecek en güzel mesajları bir araya getirdik.

Mesajınızı aynı zamanda bir hediyeyle süslemek isterseniz diye de; seçtiğimiz en beğenilen sevgiliye özel hediyeleri şu linkte sizin için topladık.

“İlkbaharın neşeyle ile açan birbirinden güzel çiçekleri ve kuş sesleri sana beni hatırlatsın, seni sevdiğim o ilkbahar gününü ömür boyu hatırlayacağım.”

“Güneş ve Ay gökyüzünden nasıl vazgeçemezse ben de senden öyle vazgeçmem sevgilim. Seninle birlikte bir bütün oldum. Sen güneşimsin bense ay. Güneşsiz ay nasıl mümkün değilse sensizlikte öyle mümkün değil.”

“İlk önce gözlerim senin oldu. Sonra hislerim, şimdi ise kalbim herşeyim senin. Seni çok seviyorum bir tanem.”

“Bana cennetin bu dünyada olmadığını söylemişlerdi. Yanılmışlar, senin gözlerine her baktığımda cenneti görüyorum ve oradan ömür boyu ayrılmak istemiyorum.”

“Seni sevmek soğuk kış günlerinde yüzünü gösteren güneş kadar güzel, seni sevmek yeni kitap kokusunu içine çekmek kadar mutluluk verici, iyi ki varsın sevdiğim, seni çok seviyorum.”

“Dünyadaki tüm güzellikleri görmeye, her yeri keşfetmeye ömrüm yetmez diye düşündüğüm sırada karşıma çıktın. Bana her şeyin bambaşka olduğunu fark ettirdin. Sana baktıkça aslında görmem gereken tek güzel şeyin senin gülümsen olduğunu anladım. Kalbimdeki en özel ve ulaşılmaz yerin sahibisin cancağızım.”

“Seni görene kadar ömrümü kış gibi yaşamışım. Soğuk, içine kapanık ve kederli ama sen hayatıma bahar oldun. İlkbahar güneşi gibi doğdun ve yüreğimdeki tüm çiçekler seninle birlikte açtı. Neşemin, mutluluğumun, yaşam kaynağım iyi ki varsın, seni çok seviyorum.”

“Seni her gördüğümde oluşan yüz ifadem emoji yapılabilseydi, kuşkusuz mutluluğun evrensel ifadesi olurdu sevgilim.”

“Sana ilk görüşte aşık olmadım. Her gördüğümde yeniden daha çok aşık oldum.”

“Sana olan sevgim yıldızlar gibi parlak ve ışıltısı ölene kadar sönmez. Bir karanlıkta kaldığını hissedersen o yıldıza bak bir tanem. Çünkü yolunu ondan daha iyi aydınlatacak bir ışık henüz var olmadı.”

''Seni Çok Seviyorum'' demek için çiçek önerileri:
Sevgiliye Gönderilebilecek En Güzel Mesajlar
Top

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi giriniz.