Fotoğraflarını Çiçeklerle Sanata Dönüştüren Biri: Ivan Zamurovic

Ivan Zamurovic

Çiçekleri eşsiz birer bir fotoğrafa çevirip, onlarla harika sanat eserleri yapmak bir çoğumuzun ortak hayali. Hatta öyle ki bu tarz olan fotoğrafları Whatsapp gibi platformlarından birçok insan birbirine göndererek karşılarındaki insanı mutlu etmek istiyor. Özellikle gül, orkide gibi farklı çiçeklerin hoş renkleri karşımızdaki insanı mutlu eden en güzel detaylar arasında. Elbette bu fotoğrafların özel olması da bir diğer istek.

Sırp fotoğraf sanatçısı Ivan Zamurovic ise çiçekleri fotoğraflarında bakmaya doyulmayan sanat eserlerine çeviren bir isim. Bilhassa çiçekleri farklı objelere benzeterek yaptığı sanat eserleri kendisinin en beğenilen eserleri arasında yer alıyor. Biz de bu yazımızda sizler için Ivan Zamurovic’in en başarılı eserlerini bir araya getirdik. Dostlarınızla ya da sevdikleriniz ile rahatlıkla paylaşabileceğiniz bu fotoğraflar için rahatlıkla çiçeklerin en güzel hali diyebiliriz.

Ivan Zamurovic -  2 Ivan Zamurovic - 3 Ivan Zamurovic - 4 Ivan Zamurovic - 5 Ivan Zamurovic - 6 Ivan Zamurovic - 8 Ivan Zamurovic - 9 Ivan Zamurovic - 10 Ivan Zamurovic - 11 Ivan Zamurovic - 12 Ivan Zamurovic - 13 Ivan Zamurovic - 14 Ivan Zamurovic - 15 Ivan Zamurovic - 16

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.