Çiçeklerle Sevgilinize Yapabileceğiniz 5 Jest

Hayatınızdaki insanın yüzünde bir tebessüm oluşturmak kadar sizi mutlu edebilecek başka ne olabilir? Sevgilinizi mutlu etmenin şüphesiz onlarca farklı yolu var. Bizce yapılan en sevimli sürprizlerin başrolünde çiçekler var. Sevgilinizin gününü güzelleştirecek sürpriz fikirlerle aşkınızı ilk günkü heyecanıyla pekiştirebilirsiniz. 

1. Gülen Yüz İle Ona Bir Tebessüm Hediye Edin

Gülen yüz emojiler arasında, günlük hayatımıza en çok entegre olanlardan biridir. Aklınıza sevdiğiniz insan geldiğinde, yüzünüzde belli belirsiz oluşan gülümsemenin en güzel dışa yansımasıdır. Sevgilinize rengarenk çiçeklerle kocaman bir gülen yüz hediye edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın içini ısıtacak bu gülen yüz manzarası karşısında kırgınlıklara son verebilirsiniz. Gülen yüz, kendinizi affettirmenin ve karşınızdakine ‘gülümseme sebebimsin’ demenin en naif ve en göndermeli yolu olacaktır. Siz de sevdiğiniz insana ellerinizle gülen yüz hediye ederek, mis kokulu çiçeklerle aklını başından alabilirsiniz. 

 2. Aşkınızı Ellerinizle Yapacağınız Kalp İle Hissettirin

Sevginin en güzel sembollerinden biri olan kalp ile aşkınızı dile getirin. Karşınızdakini değerli hissettirmenin en tatlı yolu, çiçeklerle yapabileceğiniz kalp sembolü olacaktır. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek ve aşkınızı göstermek işte bu kadar basit! Sevginizi hissettirmek için özel bir güne ihtiyacınız yok, sıradan bir günü özel hale getirebilirsiniz. 

3. Birlikteliğinizin Başlangıç Tarihini Yazın

Hayatınızda, tesadüflerle yolunuzun kesiştiği insanın, sizin için bir dönüm noktası olabileceğini hiç düşündünüz mü? Hayatınızdaki insanı tanıdığınız gün her ikiniz için de çok kutsal. Bu özel günü kutlamak ve karşınızdakini özel hissettirmenin en düşünceli yolu bu tarihi papatya ve zambaklarla taçlandırmak olacaktır. 

 4.Baş Harflerinizi Birbirine Kenetleyin

İki insanın hayatını birleştirmesi ve aynı yolda yürümesi kadar güzel hissettiren birşey olamaz. Aynı hayalleri paylaştığınız insanı bulduysanız, yeryüzündeki en şanslı insansınız. Ellerinizi kenetlediğiniz bu özel insan ile isimlerinizi de yanyana hayatınıza kazımanız çok değerli olacaktır. Rengarenk çiçeklerle sevgilinize bu jesti yapmanız, yüzündeki ifadeyi görmeye kesinlikle değecektir. 

5. Ailenizin Yeni Üyesini Çiçeklerle Müjdeleyin

Ailenize yeni bir üye katılacaksa, hayatınızdaki insana bunu söylemenin en şaşırtıcı ve tatlı yolu yine çiçeklerle müjdelemek olacaktır. Bebeğinizin cinsiyetine uygun olarak, sevgilinize vereceğiniz mesaj ile kısa bir şaşkınlığın ardından ona mutlulukların en güzelini hediye edebilirsiniz. Hayatınızın belki de en önemli haberini çiçeklerle vermekten daha güzel ne olabilir ki?

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.