Çiçeklere Estetik Bir Dokunuş Yapan Sanatçı: Marina Malinovaya

Estetik Çiçek Tasarımları

Her gün birbirinden lezzetli çayları içtiğimiz fincanları, çiçeklerle buluşturup bir sanat eseri haline getirmeyi hiç denediniz mi? Birbirinden güzel çiçek resimleri oluşmasını sağlayan bu çalışmayı, Rus fotoğraf sanatçısı Marina Malinovaya bizlere sunuyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar, çiçekler ile fincanın en güzel birlikteliği halinde.

Paylaştığı fotoğrafları şiirsel çiçekler çalışması olarak tanımlayan Malinovaya, fotoğraflarında kullandığın fincanları, çiçekleri ve arka fonu oluşturan masa örtüsünü özenle seçerek, enfes bir kurgu yaratmayı hedefliyor. Kısacası fincan ve çiçekler ile harika birer fotoğraf kompozisyonu sunan Marina Malinovaya, hayal gücünün, yaratıcılığının bir sınırı olmadığını gösteriyor.

Marina Malinovaya ait en güzel tasarımlar;

Estetik Çiçek Tasarımları - 3 Estetik Çiçek Tasarımları - 4 Estetik Çiçek Tasarımları - 5 Estetik Çiçek Tasarımları - 6 Estetik Çiçek Tasarımları - 7 Estetik Çiçek Tasarımları - 8 Estetik Çiçek Tasarımları - 9 Estetik Çiçek Tasarımları - 10 Estetik Çiçek Tasarımları - 11 Estetik Çiçek Tasarımları - 12 Estetik Çiçek Tasarımları - 13 Estetik Çiçek Tasarımları - 14 Estetik Çiçek Tasarımları - 15 Estetik Çiçek Tasarımları - 16 Estetik Çiçek Tasarımları - 1 Estetik Çiçek Tasarımları -  22

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.