Sevgiliye Alabileceğiniz 10 Yıl Dönümü Hediyesi

Sevgiliye Hediye Tavsiyeleri

Sevgili ile geçirilen her günün özel olduğu herkes tarafından kabul edilir. Ancak konu sevgili ile yıl dönümü olunca durum çok daha özel hal alıyor. Fakat yıl dönümleri çoğu zaman çiftler için strese neden olabiliyor. Yıl dönümünü unutmanın getireceği zararlar bir yana alınacak hediye karar vermenin stresi çok daha ayrı oluyor.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi

Biz de bu yazımızda sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz 10 alternatifi bir araya getirdik.

1- Solmayan Gül

Sevgiliye yıl dönümü hediyesi listesi hazırlanırken gülün olmaması elbette ki düşünülemezdi. Ancak gül alırken daha özel bir tercih yapmak sizi günün kahramanı haline getirebilir. Bunun için de en iyi alternatifiniz solmayan gül. Yıllarca solmayarak aşkınız gibi taze kalan hediye bir olacak.

Masal Prensesi Kırmızı Solmayan Güller” ise sevgiliniz için en güzel tercihlerden birisi olabilir.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi 2

2- Oyun Konsolu

Oyun konsolları yalnızca yıl dönümleri değil her özel gün tercih edebileceğiniz hediye alternatiflerden bir tanesi. Eğlenceli ve güzel vakit geçirmenin en güzel araçlarından olan oyun konsolları sevgiliniz için de eşsiz bir hediye olacak.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Oyun Konsolu

3- Fotoğraf Makinesi

Eğer sevgilinizin arası fotoğraflar ile iyiyse ona bir fotoğraf makinesi hediye etmek en doğru tercihlerden birisi olabilir. Fotoğraf makinesi birazcık daha özel olsun istiyorsanız da son dönemin en popüler ürünlerinden olan polaroid fotoğraf makinelerine yönelebilirsiniz.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Fotoğraf Makinesi

4- Dekoratif Çiçek

Çiçek alternatifi sevgiliye yıl dönümü hediyesi için her zaman değerlendirebileceğimiz bir alternatif. Ancak konu sevgiliye çiçek almak olduğu zaman bunu çok daha özel bir hale getirmek istiyoruz. Bunun içinde aşkın en güzel temsilcisi olan çiçekler ile oluşturulan dekoratif çiçek aranjmanları en güzel tercihlerden birisi olabilir.

Siz de yıl dönümüzü kutlamak için “Dekoratif Vazoda 11 Kırmızı Gül Aranjmanı” seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Çiçek Sepeti

5- Doğa Tatili

Sevgili ile geçirilecek güzel bir tatilin yerini hiçbir şey tutamaz. Sevgiliniz ile güzel vakit geçirebileceğiniz tatil mekanlarının başında ise kamp alanları yer alıyor. Doğa ile baş başa kalıp, yıl dönümüzü romantik bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğa tatili en güzel alternatifler arasında yer alıyor.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Doğa Tatili

6- Kutuda Gül

Kutuda gül alternatifi, sevgiliye yıl dönümü hediye olarak gül vermek isteyenlerin imdadına yetişen en güzel seçeneklerden bir tanesi. Özellikle bir den fazla gülün eşsiz uyumu ile oluşan kutuda güller sevginizi göstermenin en tatlı yollarından. Bununla birlikte sevgilinizin baş harfini de yazdırabileceğiniz kutuda güller ile unutulmayacak bir jest yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Siyah Kutuda Harf Gül Aranjmanı” ise gününüzü unutulmayacak bir hale getirecek en güzel kutuda güllerden.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Kutuda Gül

7- Portre Resim

Portre resim tercih son yıllarda en fazla artış gösteren seçeneklerden birisi. Sevgiliniz ile bakmaya doyamadığınız bir fotoğrafınızı resim haline getirip hediye etmek en güzel yıl dönümü hediyelerinden birisi olabilir.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Portre Resim

8- Kol Saati

Kol saati, hem erkek hem de kadın için tercih edebileceğiniz hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Birbirinden şık tasarımlara sahip olan kol saati modelleri sevgiliye yıl dönümü hediyesi tercih edebilecek en hoş hediyeler arasında.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Kol Saati

9- Plak

Eğer sevgiliniz sıkı bir müzik sever ya da koleksiyoncu ise tercih etmeniz gereken hediye kesinlikle plak. Özellikle son yıllarda artan trendi göz önüne alındığı zaman plak hediye etmek kesinlikle çok daha özel bir durum yaratacak.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Plak

10- Singapur Orkidesi

Listemizdeki son hediye alternatifi ise Singapur orkidesi. Zor bulunan bir tür olmasının yanı sıra eşsiz bir güzelliği sahip olan Singapur orkidesi verebileceğiniz en anlamlı yıl dönümü hediyeleri arasında yer alıyor. Bilhassa zor bulunuyor olmasının verdiği anlamsal değer Singapur orkidesini çok daha özel bir hale getirecek.

Singapur orkidesi hakkında daha fazla şey öğrenmek için ise “Singapur Orkidesi Nedir, Özellikleri Nelerdir?” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi Singapur Orkidesi

Daha fazla alternatif için ise sevgiliye çiçek aranjmanlarının bulunduğu sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiliye Yıl Dönümü Hediyesi 2

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.