Yeni Yılda Tercih Edebileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşında Ne Hediye Alınır?

Takvim yaprakları hızla 2019 yılının ilk günlerine yaklaştıkça her birimizi ufak tatlı bir telaşın sardığı bir gerçek. Bunun nedeni ise tabi ki yılbaşı hediyeleri. Bilhassa konu sevdiklerimize ya da iş arkadaşlarımıza alacağımız yeni yıl hediyeleri olunca üzerimizdeki yük bir parça artıyor. Çünkü onları hem mutlu etmek hem de yıllarca unutamayacakları bir hediye vermeyi istemek bir parça strese neden olabiliyor. Bununla birlikte her yıl değişen yılbaşı hediyeleri trendlerini göz önüne aldığımız zaman bu stres daha fazla artabiliyor.

Yeni Yıl Hediyesi

Biz de bu yazımızda sizler için 2019 yılının ilk günlerinde sevdiklerinizi mutlu etmenizi ve yeni yılın ilk gününden son gününe kadar sürecek bir gülümseme yaratabileceğiniz hediye tavsiyelerini bir araya getirdik.

Eşe Yılbaşı Hediyesi Tavsiyeleri

Yılbaşı hediyelerin konusunda üzerinde en fazla dikkat etmemiz kişilerden birisi şüphesiz ki hayatımızı paylaştığımız eşlerimiz oluyor. Onları ne kadar iyi tanıdığımızı gösterecek olan ve onların mutlu edecek hediyeleri seçmek bizler için çok daha önemli. İşte yeni yılda eşinize alabileceğiniz hediyeler;

Eşe yılbaşı hediyesi

1-Tatil

Eşiniz ile çıkacağınız bir yeni yıl tatili en güzel yılbaşı hediyelerden birisi olmaya aday. Yıllardır trendi eskimeyen tatil seçeneği ile hem şık hem de istenilen bir hediyeyi verebilirsiniz. Tabi tatil planı yaparken eşinizin zevklerini de dikkate almanızda fayda var. Eğer kış aylarını daha çok seviyorsa sıcak bir yere götürmek çok mantıklı olmayabilir.

2-Drone

Son yıllarda günlük hayatımızda sık sık ismini duyduğumuz dronelar, eğlenceli bir hobi olmasının yanı sıra vakit geçirmek için de harika bir tercih oluyor Özellikle teknoloji ile arası iyi bir eşiniz varsa, drone alarak onu yılın ilk saatlerinde başlayarak mutlu edebilirsiniz.

Drone

3-Kol Saati

Kadın, erkek fark etmeksizin kol saatleri en fazla tercih edilen hediye alternatiflerinden birisi. Her gün kullanılabilen ve şık bir aksesuar olan kol saati, 2019 yıl içinde en fazla tercih edilecek hediyelerden birisi olmaya aday.

Kol Saati

4-Ayakkabı

Ayakkabılar özellikle kadınlar vazgeçemediği ve sürekli almak istediği şeylerin başında geliyor. Siz de eşinize yeni yılda çok istediği bir ayakkabıyı alarak onu mutlu edebilirsiniz. Ancak ayakkabı hediyesini daha özel bir hale getirmek istiyorsanız da özgün tasarımlı ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı

5-Çiçek

Özel günlerin vazgeçilmez hediye alternatifi olan çiçekler yılbaşı hediyeleri arasında da tercih edilen bir detay. Özellikle yeni yıl hazırlanan güllerle, papatyalarla süslü yılbaşı arajmanları sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yollarında arasında yer alıyor.

Çiçek

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Tavsiyeleri

Yeni yıl hediyesi konusunda belki de en fazla stres oluşturan durumların başında sevgiliye hediye almak oluyor. Kalbinizde özel bir yere sahip olan sevgilinize onu mutlu edecek ve yüzünde solmayacak bir gülümseme yaratacak hediye alternatiflerini sizler için bir araya getirdik. Bununla birlikte hediyenizin yanında sevgiliye yazabileceğiniz “Sevgiliye Mesajlar” sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi

1-Kolye

Sevgiliye alınabilecek yeni yıl hediyelerinin başında kolyeler geliyor. Birbirinden farklı taşlarla özgün olarak tasarlanan kolyeler, sevginizi gösterecek en güzel hediye alternatifleri arasında bulunuyor.

Kolye

2-El Emeği Hediyeler

Sevginizi gösterecek hediyelerin bir diğeri ise kendi çabanız ile yaptığınız el emeği hediyeler olacak. Özellikle aşkınıza verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yollarından olacak olan el emeği hediyeler sayesinde sevgiliniz ile aranızdaki bağı daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bu tarz hediye olarak ise içine not koyabileceğiniz romantik şişeleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel yılbaşı mesajlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Romantik Mesaj

3-Oyun Konsolu

Eğer teknolojiye ve oyunlara düşkün bir sevgiliniz varsa elbette ki tercih edebileceğiniz hediye türlerinden birisi oyun konsolları oluyor. İstediğiniz türde bir konsol seçerek birlikte oyunlar oynayabilecek olmanızda oyun konsollarını eşsiz bir hediye haline getiriyor.

oyun konsolu

4-Yemeğe Götürün

Sevgili çiftlerin yeni yılın ilk gününde bekledikleri şeylerin başında ise yeni yıla başbaşa ya da romantik bir şekilde girmek oluyor. Bunu sağlamanın en tatlı ve şık yolu ise akşam yemeğinde geçiyor. Bilhassa kendi hazırladığınız romantik bir yeni yıl yemeği, sevginizi göstermenin en sevimli ve güzel yollarından birisi olarak kabul ediliyor.

Romantik Akşam Yemeği

5-Müzik Kutusu

Sevgiliye alacağınız yılbaşı hediyesinin hem romantik hem de nostaljik olmasını istiyorsanız, müzik kutusu tercih edebileceğiniz en şık alternatiflerden bir tanesi. Filmlerde gördüğümüz aşkın en güzel temsilcisi olan müzik kutusu, sevgilinizin yeni yıla mutlu girmesini sağlayacak en güzel detaylardan biri olacak.

Müzik kutusu

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Tavsiyeleri

Yılbaşı hediyeleri konusunda bir diğer noktayı ile arkadaşlar oluşturuyor. Özellikle işyeri ortamlarında yapılan çekilişlerde çıkan arkadaşımıza ne alacağımız konusunda kafamızda soru işaretleri oluyor. Genellikle muzip şeyler düşünüyor olsak da arkadaşa alınacak yeni yıl hediyesinin stresini bir kenara atamayız.

arkadaşa yılbaşı hediyesi

1-Milli Piyango Bileti

Arkadaşa alınabilecek hediyelerden birisi milli piyango bileti oluyor. Biraz farklı bir hediye gibi görünse de arkadaşınızın yüzündeki ifadeyi görmek buna değebilir. Tabi ki hediyeyi vermeden önce biletin numaralarını not etmeyi ihmal etmeyin. Belli mi olur belki o bilete büyük ikramiye çıkabilir. 2019 yılında büyük ikramiyenin 70 milyon tl olduğunu düşününce bu ihtimali göz ardı etmemek de fayda var.

Milli Piyango Bileti

2-Cüzdan

Yılbaşında tercih edilebilecek hediyelerden bir tanesi de cüzdan oluyor. Şık ve kaliteli tasarımları ile cüzdanlar, arkadaşlarınızı mutlu etmenin en güzel yollarından bir tanesi olarak kabul ediliyor.

Cüzdan

3-Kitap

Kitap her ne kadar klasik bir hediye alternatifi olarak kabul ediliyor olsa da kararsızlık dönemlerindeki en büyük kurtarıcılardan birisi olmaya aday. Ek olarak kitapların büyülü dünyasının güzelliği düşünüldüğü zaman oldukça etkileyici bir hediye olduğu da su götürmez bir gerçek.

Kitap

4-Saksı Çiçeği

Yeni yıl hediye alacağınız arkadaşınızın ile aynı ofiste olduğunuzu düşünürsek saksı çiçekleri en güzel hediyeler arasında bulunuyor. Bilhassa ofis ortamının kasvetini bir parça azaltıp harika bir uğraş olan saksı çiçekleri yalnızca hediye aldığınız arkadaşınız değil tüm ofisi mutlu edecek bir hediye olabilir.

Saksı çiçeği

5-Tuttuğu Takımı Göre Hediye Seçin

Bir başka hediye tavsiyesi ise tuttuğu spor kulübüne göre hediye seçimi olabilir. Özellikle forma ya da logolu ürünler arkadaşınızı mutlu edecek en güzel hediyelerden bir tanesi olabilir.

Forma

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.