Yeni İşe Başlayan Arkadaşa Ne Hediye Alınır?

Yeni İşe Başlayan Arkadaşa Ne Alınır?

Hayatımızda yerleri bizim için özel olan dostlarımızın iyi veya kötü ayırmaksızın her günlerinde yanlarında yer alarak desteğimizi göstermek en büyük arzularımızın başında yer alıyor. Bilhassa özel günlerde bu durumu daha fazla hissedebiliyoruz. Doğum günü, söz,nişan gibi etkinlikler akla ilk gelenler olsa da en az onlar kadar değerli bir an daha var o da ilk iş günü.

Yeni İş Hediyesi 1

Yepyeni bir hayata doğru atılan ilk adım olan yeni işin ilk gününde de sevdiklerimize desteğimizi gösterip, yaşadıkları stresi biraz olsun azaltabilmek için yapabileceğimiz çeşitli jestler var. Farklı farklı çiçeklerle oluşturulan yeni iş çiçeği aranjmanlarından farklı hediye alternatiflerine kadar hepsini sizler için bir araya getirdik.

Yeni İş Hediyesi 2

1-Yeni İş Çiçeği

Yeni iş hediyeleri arasında en sık tercih edilen alternatiflerden bir tanesi yeni iş çiçeği oluyor. Birbirinden renkli buketlerin yarattığı eşsiz görsel uyum duygularınızı göstermenin en şık yolları arasında. Ayrıca dekoratif olarak katacağı atmosfer ile de ofis ortamını güzelleştirecek bir detay olacak yeni iş çiçeği.

Yeni iş çiçeği olarak ise farklı bir opsiyon olarak meyve sepetlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle arkadaşınızın yeni iş ortamındaki insanlarla hızlı bir şekilde kaynaşıp samimiyet kurabilmesi için meyve sepeti aranjmanları aradığınız hediye olabilir.

Meyve sepeti

Birbirinden güzel yeni iş çiçeği aranjmanlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni İş Çiçeği

2-Bardak

Her bakıldığında sizi hatırlatacak bir hediye arıyorsanız. Tercihini bardak olabilir. Özellikle anılarınızı ya da işine yönelik esprili bir destek mesajı yazmak istiyorsanız bunu bardağın üzerine bastırmak çok şık bir jest olabilir. Ayrıca ofis ortamında içilen çay, kahve gibi şeylerin sıklığı düşünüldüğü zaman bardak kesinlikle eşsiz bir hediye tercih olabilir.

Bardak

3-Termos

Bardak dışında ama ona yakın bir alternatif arayışınız varsa termos imdadınıza yetişen en güzel ürünlerden. Bilhassa kış aylarının etkisini hissettirmeye başladığı bugünlerde sıcacık kahvelerin, çayların taşınacağı termoslar, ofis ortamında arkadaşlarınızın hayatını kolaylaştıracak şeylerin arasında yer alacak.

Termos

4-Eğlenceye Götürün

Hediye almak yerine daha farklı bir şey yapmak istiyorsanız. Önünüzdeki en iyi seçeneklerden bir tanesi iyi işin kutlanacağı bir organizasyon yapmak olacak. Ortak arkadaşlarınıza da davet ederek gideceğiniz güzel bir akşam yemeği ya da daha eğlence odaklı bir mekan, yeni iş kutlaması yapabileceğiniz en hoş yerlerin arasında yer alıyor.

Akşam Yemeği

5-Peluş Ayıcık

Bu hediye alternatifi daha çok kadınlar için tercih ediliyor olsa da farklı modeller ile cinsiyet ayrımı yapmadan her arkadaşınıza yeni işini tebrik etmek için gönderebilirsiniz. Bununla birlikte güzel bir yeni iş notu eklemeniz ise hediyeyi çok daha özel kılacak bir detay olacak.

Peluş Ayıcık

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.