Yengeç Burcuna Alınabilecek İdeal Hediyeler

İçinde bulunduğumuz günler, yengeç burcunun ışıldadığı zamanlar! Arkadaşlarınız, aileniz yada sizin için yeri çok özel insanlar için hediye arayışı içindeyseniz, sizlere fikir verebilecek yengeç burcu için en ideal hediyeleri seçtik. İlk olarak ‘’yengeç burcu nasıl bir burç, nelerden hoşlanır, yengeç burcu özelliklerine göre hediye seçimi nasıl olmalı’’ sorularına birlikte cevap bulalım. 

Yengeç burcuna sahip kişiler, 22 Haziran- 23 Temmuz tarihleri arasında dünyaya gelen tam bir yaz insanıdır. Genel özelliklerine geçmeden önce bu burca sahip kişilerin kişisel özelliklerini daha yakından tanıyalım.

Grup: Su,Negatif,Dişi

Yönetici Gezegen: Ay

Renk: Gri, Gümüş, Eflatun

Uğurlu Taş: İnci

Karşıt Burç: Oğlak

Metal: Gümüş

Çiçekler: Zambak, Gül, Nilüfer

Yengeç burcu insanları hassas ve duygusal yapıya sahiptir. Bu yüzden karşısındakilerden de aynı hassasiyet ve özveriyi beklerler. Yaptıkları her işte mükemmelliyetçiliği ararlar ve detaylara dikkat ederler. Belli bir olay olmasa da modları hemen düşebilir. Normalde güleryüzlü ve sevececn olan yengeçler, beklenmedik bir anda alınganlaşabilir ve etrafına negatif bir enerji verebilir. Müziği çok seven yengeçler, iş olarak bunu yapmasalar da hayatlarının her anına müziği dahil ederler.

Yengeçlere En Uygun Hediyeler

1- Yengeç burcu kadınına alınabilecek en hoş ve düşünülmüş hediyelerden birisi şüphesiz aksesuar ve takı olabilir. Yengeç burcu hassas ve duygusal olduğu için sizden vakit ayırılmış ve ona özel olabilecek bir hediye beklentisi olur. Yengeç burcunun yıldız dizilimi ceya burca özel takı almak iyi bir fikir olacaktır.

2- Yengeç burcu kadınına ve erkeğine alınabilecek bir diğer zarif hediye çiçek olabilir. Zarafetin ve sevginin yıllardır en tatlı sembolü olan papatya veya farklı çiçek buketleri karşınızdaki insanın yüzünde tebessüm oluşturabilmenin naif halidir. 

3- Yengeç burcu kadını ve erkeğine özenle hazırlanmış hediye kutusu karşınızdakini özel ve değerli hissettirecektir. Onun sevdiği ve incelikle düşünülmüş hediyeleri bir araya getirerek karşınızdakini mutlu edebilirsiniz. İçine yerleştirebileceğiniz sıcacık bir doğum günü mesajı ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

4- Yengeç burcu kadını ve erkeği için bir diğer hediye zevk aldığı, yapmaktan hoşlandığı bir spor yada aktivite varsa onunla ilgili kıyafet yada kullanabileceği spor malzemeleri olabilir.

5- Yengeç burcu kadını ve erkeğine, alınabilecek hoş hediyelerden bir diğeri de eğer çalmaktan hoşlandığı bir müzik aleti var ise, ona sürpriz yaparak bu sürprizle şımartmak olacaktır.

6- Yengeç burcu kadınına da erkeğine de tüm zamanların en vazgeçilmez hediyesi olan parfüm çok yakışacaktır. Hoşunuza giden ve karşınızdakini yansıtan bir koku seçerek onu özel hissettirebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.