Sevdiğinize Çiçek Göndermek İçin 10 Neden

Sevgiliye Çiçek

Sevdiğimiz insana, hayatımızın aşkına her zaman hoş jestler yaparak onların yüzünde görmeye doyamadığımız o gülümsemeyi yaratmak isteriz. Bunun için ise genellikle çiçeklerin gücüne sığınıyoruz. Onlarca farklı çiçek ve aranjman arasından en uygun olanı bularak sevdiğimize göndermek, yapılabilecek en güzel jestler arasında bulunuyor.

Ancak bazı insanlar çiçek göndermek için sadece yıldönümü ya da benzer bir özel günü bekliyor. Oysa ki sevdiğinize çiçek göndermek için birçok farklı nedene sahipsiniz. Biz de bu nedenler arasından 10 tanesini sizler için bir araya getirdik.

1- Daha İyi Hissetmesi için

Hayatın yoğun temposu içerisinde her birimiz birazcık daha iyi hissetmeyi, hayata karşı pozitif bir bakış açısı yakalamayı hak ediyoruz. Bu hissi ise sevdiğimiz insana yaşatmak için en iyi tercih çiçekler. Güzel bir buket çiçek ya da hoş bir aranjman sevdiğinizin daha iyi hissetmesini, yaşadığı stresi unutmasını sağlayabilir.

via GIPHY

2- Doğadan Bir Parça

Sevdiğinize doğanın eşsiz güzelliklerinden bir parça hediye ederek onu mutlu etmek istiyorsanız da çiçek gönderebilirsiniz. Özellikle günümüzdeki insanların şehrin karmaşası içinde yer alan ev ve ofislere sıkıştığı düşünülürse sevdiğinize doğal bir hediye vermek sizi çok daha değerli kılabilir.

Sevgiliye Doğal Çiçek

Ürüne gitmek için tıklayın.

3- Sevginizi Çiçeklerle Dile Getirin

Sevdiğimiz, aşık olduğumuz ve ömür boyu sadece onun gözlerinde kaybolmak istediğimiz insana günün her anı seni seviyorum desek bile yeterli olmadığını hissediyoruz. Fakat seni seviyorum demek için birçok farklı yol söz konusu. Bunların başında ise özenle hazırlanan seni seviyorum aranjmanı çiçekler yer alıyor. Özellikle kelimeler ile arası iyi olmayanların tercih edebileceği en güzel seçenek olan seni seviyorum çiçekleri, sizi günün yıldızı haline getirebilir.

via GIPHY

4- Aşkınızı İfade Edin

Aşk, hayattaki en özel duyguların başında yer alıyor. İnsanların birbirine duyduğu sevginin en saf hali olan aşkı ifade etmek ise çoğu zaman zor olabiliyor. Doğru kelimeleri bulup seçmek onları en uygun zamanda en uygun şekilde söylemek ise işi daha zor bir hale getirebilir. Bu noktada ise devreye çiçekler giriyor. Tüm işi üstlenen çiçekler, aşkınızı itiraf etme konusunda en büyük yardımcınız. Bilhassa aşkın sembolü olan kırmızı güller ile oluşturulan bir çiçek aranjmanı ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

Sevgiliye çiçek buketi

Tutkulu Aşk 11 Kırmızı Gül Buketi tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5- Mutlu Edin

Sevdiğinizi mutlu etmek için çiçek göndermeyi istemek en tatlı nedenlerden biri olabilir. Özellikle sevdiğimiz insanı ummadığı bir zamanda mutlu etmek, ona farklı duygulara yaşatmak çok daha özel bir an yaratıyor. Bu nedenle özel günlere sıkışmadan, günün herhangi bir zamanında sevgilinizi sadece mutlu etmek için çiçek gönderebilirsiniz.

via GIPHY

6- Özel Günleri Detaylarını Unutulmaz Yapın

Özel günler birçok kişi için yılın en önemli zamanlarından biri olarak görülüyor. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki özel günler birçok kişi yılın en önemli zamanlarını oluşturuyor. Haliyle o günün kusursuz olması ve her iki tarafında unutamayacağı güzellikte geçmesi ortak dileklerden. Elbette özel günlerde daha büyük planlar yapıyor olabilirsiniz, şık bir akşam yemeği ya da ufak bir tatil gibi hoş aktiviterlerle sevgilinizi mutlu edebilirsiniz ancak günün başında ya da aldığınız hediye yanında verebileceğiniz çiçekler durumu çok daha duygusal kılacağı gibi sizinde her ayrıntıyı düşünen birisi olduğunuzu gösterecektir. 

7- Değer Verdiğinizi Gösterin

Sevgilinize verdiğiniz değeri göstermenin de güzel bir yolu olan çiçek göndermek, onu her an düşündüğünüz en tatlı itiraflarından biri. Özel olarak hazırlanan sevgiliye çiçek aranjmanları ise bu konuda yardımınıza koşabilir. Birbirinden farklı çiçeklerin oluşturduğu hoş uyum ile sevdiğinizin kalbine dokunabilirsiniz.

via GIPHY

8- Sevdiği Çiçek ile Verdiğiniz Değeri Gösterin

İlişkilerde çiftlerin birbiri hakkında en fazla sorduğu soruların başında “acaba bana değer veriyor mu?” sorusu yer alıyor. Bilhassa ilişkinin başında kafaları daha çok kurcalayan bu sorunun yersiz olduğunu yine çiçekler yardımı ile gösterebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin en sevdiği çiçek ile oluşturulmuş bir aranjmanı hediye ederek ona verdiğiniz değeri ve hakkındaki her şeyi hatırladığınızı kanıtlamak hem çok daha kolay hem de çok romantik.

9- Beklenmedik Anlarda Ufak Bir Sürpriz Yapın

Hediye vermenin ya da çiçek göndermenin en güzel yönlerinden birisi de hiç beklenmedik bir anda bunu yapmak. Özellikle işyerine hiç beklenmedik bir anda gönderilebilecek bir çiçek ile hayatınızın aşkını mutlu edebilir ve güzel bir gün geçirmesine yardım edebilirsiniz.

via GIPHY

10- İçinizden Geldiği İçin Çiçek Gönderin

Son olarak ise çiçek göndermek için her zaman bir nedene ihtiyacınız yok bazen sadece içimden geldi diyerek de çiçek gönderebilir ve sevdiğinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.