Saatlerin Anlamı

Sayıların anlamları, her dönemde incelenen bir konu olmuştur. Özellikle doğaüstü konuların ana teması, sayıların gizli anlamları ve hayatımıza etkileri üzerine kurulmuştur. Gün içinde karşınıza çıkan sayılar, saate baktığınız anlar gerçekten tesadüfi mi, yoksa size bir ipucu mu veriyor? Buna kafa yormadan, hayatın keşmekeşinde kayboluyoruz, peki ya hayat gerçekten bize birşeyler fısıldıyorsa?

Çift saatler yada double saatler olarak bilinen 01.01 – 00.00 arasındaki özel dakikaların anlamlarından bahsedelim. Gün içinde saat kaç diye defalarca baktığımız bu özel zamanların anlamlarını bilirsek, günümüze de anlam katabiliriz. 

Çift saatler, bilinçaltımızın mesajları algılayış formudur. Saatlerin anlamlarına dair birçok varyasyon söz konusu. Eğer belli bir saat üst üste bilinçaltınızı uyarmaya başladıysa, bir durup anlamını düşünmek de fayda var. 

01.01  

Bu özel saat aşk ve sevgiyi temsil eder. Birinin size olan aşkını anlatmak istediğine yorumlanır. Duygusal hayatınızdaki hareketliliği simgeler. Bu özel anda hayatınızdaki insanlara yoğunlaşın ve karakter analizi yapmaya çalışarak bu gizemli kişiyi bulmaya çalışın. Belki de her gün gördüğünüz ama farkına varmadığınız derin duyguları olan bu kişiyi, kendinize ayıracağınız zaman diliminde bulabilirsiniz. Hayatın bilinçaltınıza oynadığı bu küçük oyun, farkına varmanıza ve uyanmanıza yardım edebilir. 

Tarotta, harekete geçip yeni başlangıçları temsil eder. Yaratıcılığını ve enerjisini kullanarak başlaması gereken bir iş olduğunu anlatır. 

02.02

İkilemlerin ve hayatınızı gözden geçirmenizi ifade eder. Tam bu anda hayatınızda gelişen olayları iyi veya kötü olarak sınıflandırabileceğinizin ve çakralarınızın açık olduğu anlamına gelir. Bir süre durup hayatınızda olup bitenleri gözden geçirebilir, sizin için neyin iyi neyin kötü olacağının ayrımına varabilirsiniz. Size stres yükleyen bu zolu dakika aynı zamanda aydınlanma yaşayabileceğiniz an’dır!

Tarotta içe dönme ve insanın kendisini dinleme anlamına gelir. Gizliliği ve bilgeliği temsil eder. Kişiye bu özel anda eşlik eden sezgisel güç sayesinde, hayatında olup bitenleri daha net görmesini sağlar. 

03.03

Bu double saat, sizin için pozitif mesajlar içeriyor! Tam şuan da aklınızdan geçenlerin mümkün olduğunu fısıldar. 33 bir ana sayıdır. Bu yüzden tam bu an’da, isteğinizin kaçınılmaz olduğunu ve bu düşüncenizin yaşamınızda büyük değişimlere sebep olacağını anlatır. Yaşamınızdaki zorluklara çözüm bulabilmek için hayal gücünüzün beslendiği zaman anlamına gelir.

Tarotta, yüksek bir manevi seviye ve güçlü bir sezgi duygusu anlamı taşır. İçinizdekilerle anlaşma ve uzlaşmaya varabileceğiniz an demektir. Geçmişin hatalarından sıyrılıp geleceğe yön vermektir. 

04.04 

Fiziksel iyileşme ve güç anlamı taşır. Eğer bu süreçte bir sağlık probleminiz var ise, zorlukların üstesinden geleceğinize dair güçlü bir işarettir. Vücudunuza özen gösterecek kuvveti bulacağınıza ve kendi içinizde ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu bulmanız anlamına gelir. 

Tarotta, cesareti anlamına gelir. Gücü ve güvenilirliği simgeler. Çabalarınızın sonuç vereceği ve geleceğinizi pozitif anlamda etkileyeceğini anlatır. 

05.05 

Bu saate rastladıysanız, hayal gücünüzün doruklarındasınız demektir. Kafanızın içinde sürekli konuşan o ses kulak vermenizi söyler. Tam bu anda içiniz hayat enerjisi ve mutluluğu ile dolar. Sadece anda kalmak ve hayallerinizi yaşamak anlamına gelir. Bu anda ne kavga ne stres umrunuzda olmaz, sadece anın tadını çıkarmaya odaklanmaktır. 

Tarotta, bu sihirli rakamlar içgörü ve basireti temsil eder. Bağışlama ve hoşgörü anlamını taşır. Hayatınızda olan biten kötü ne varsa hoşgörü ile kabullenirsiniz.

06.06 

Tam bu an, yalnızlık hissiyatını kendinizden çok uzaklara yolladığınız andır. Hayatınızda bir problem varsa ve bu sizi yalnızlaştırıyorsa, bütün bu negatiflikten uzaklaşma anlamı taşır. Bu saate denk gelmek, durup sahip olduklarınıza şükretmeniz için bir fırsat yaratır. 

Tarotta, gençliğin simgesidir. Tutku ve cinsel arzunun yükseldiği andır. Tutarsızlığın yüksek olduğu bu anda, yanlış tercihlerden kaçınmaya çalışmalısınız.

07.07 

Uyanışın sembolüdür. Ekoloji, teknoloji, maneviyat, poliitika, ekonomi gibi hayatımızı oluşturan bütün bu etmenlerin birbirlerine nasıl bağlı olduğu ve ahenkle hareket ettiğini farketmek demektir. Dünyayı anlamak ve olduğu gibi kabul etmek için hoş bir uyanış anı yaşatır.

Tarotta, 7 rakamı şans demektir! Tam şuan hayatınızdaki her konuda başarının sizi bulacağını fısıldar. Aynı zamanda bir yolculuğun veya taşınmanın da habercisidir. Değişime kucak açmanız gerekiyor, farkında olun.

08.08 

Kurtuluşun sembolüdür. Zor bir dönem içindeyseniz ve herşeyin ters gittiğini düşünüyorsanız, bilinçaltınıza bu zorlukların sona ereceğini ve feraha ulaşacağınızı söyler. Sorumluluklarınızın farkında olan biri olarak, kurtuluşu bulabilmek için durup odaklanmanız yeterli olur. 

Tarotta, adaletin ve kanunun simgesidir. Verilen kararlarda adil olunacağını söyler. Örgütlenme ve yargının her şeyin üzerinde bir otorite olduğunu hatırlatır. 

09.09 

Tam bu zaman diliminde hayatını yaşa mesajı iletilir. Potansiyelinizin sınırlarını keşfedeceğiniz bu özel dakika, kendinizi olduğunuz kadar çevrenizi de olumlu etkilediğinizi hatırlatır. Sahip olduğunuz güzel enerji ile çevrenize ışık yaymanın tam zamanı olduğunu söyler.

Tarotta, iç gözlem yapmanın zamanının geldiğini söyler. Kendinize odaklanarak, dış dünyadan soyutlandığınız anlamına gelebilir.

10.10 

Yaşamınızda büyük değişikler olacağı anlamı taşır. Bunun için hazır ve güçlü olmanız gerektiğini hatırlatır. Şu anda olmak istediğiniz kişi olma yolundasınız. İsteklerinize ulaşmak için net adımlar atmalı ve hayatınızın her alanında değişimi kabullenneceğiniz anlamına gelir.

Tarotta, sizin için olumlu sonuçlanacak bir döngüde olduğunuzun temsilidir. Başarı ve beraberinde iyi şansı simgeler. İşlerinizdeki büyük değişikliklerin yararınıza olacağı anlamına gelir.

11.11 

Bu dakika, sizin için kesin ve net bir mesaj içerir. Hayatınızın olumlu yönlerine konsantre olmanız gerektiğini size hatırlatır. Eğer bir zorlukla yüzleşiyorsanız, devam etmeden önce size verilen zamanı ve alanı değerlendirmelisiniz. Bu adım zihinsel dengenizi bulmak için önem taşır.

Tarotta, içinizdeki kontrolün ve enerjinin temsilidir. Yüksek motivasyonunuzun, aklınızdaki projeleri baştan sona gerçekleştirebileceğinizi size hatırlatır. Ancak amaçlarınıza ulaşırken, başkalarını fazla stres altına sokmamanız gerektiğini de söyler.  

12.12 

Aklınızdaki fikirleri karşınızdakine kolaylıkla kabul ettirebileceğiniz anlamına gelir. Sabrınız ve hırsınız sayedinde, çabalarınız başarıya ulaşacak demektir. Yüksek düzeyde mental güç gerektiren ve zekanızla halledebileceğiniz işlerin güzel sonuçlanacağı anlamı taşır.

Tarotta, pek iyiye yorulmayan bu dakika, iş yapamamazlık ve ileriye gidememek anlamı taşır. Tam şu anda kontrol edilemeyen rahatsız edici bir durumla karşılaşabileceğinizin ön görüsüdür. İster fiziksel, ister psikolojik, kurtuluşa giden yolda beklenmesi gerektiğini ifade eder. 

13.13 

Doğanın, yaşamınızda derin bir değişiklik yapma isteğinizin farkında olduğu anlamına gelir. Bu değişim, hayatınızdaki tüm alanları etkiyebilir, çünkü 13 radikal bir dönüşümün simgesidir. Bu içsel değişim döneminde, olumsuz döngüye son vereceğinizi müjdeler.

Tarotta, dönüşümün simgesidir. İşleri daha iyi hale getirmek veya durumunuzu iyileştirmek için ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri başlatırken gecikmemeniz konusunda sizi uyarır. Aynı zamanda bir döngünün sonu anlamına gelir.

14.14 

Yaşamınızda sizin için yararsız olan herşeyi bir kenara bırakma vakti! Günlük yaşamınızda yolunda gitmeyen ne varsa değişim zamanının geldiği anlamı taşır. Size ağır gelen ortamlardan uzaklaşıp, ruhunuzu ve bedeninizi özgür bırakmanız gerektiğini hatırlatır. 

Tarotta, nezaket ve bilgelik anlarını simgeler. Hayatınızın eksi ve artılarını tartabileceğiniz ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz sabrı somutlaştırmanız gerektiğini hatırlatır.

15.15 

Tutkulu bir aşka hazır mısınız? Çok özel bi an olan 15.15, sizi tutku dolu bir aşkın beklediğini müjdeliyor. Eğer hali hazırda bir ilişki yaşıyorsanız, bu beraberlikteki cinselliğin hiç olmadığı kadar tatmin edici olacağı anlamına gelir. 

Tarotta, ilkel iç güdülerin ağır basacağı bir sürece girdiğinizi simgeler. Cinsellik, tutku ve oburluğun hakim olacağı günler sizi bekliyor. Kontrolü elinizde tutmanız gerekecek ama bu o kadar da kolay olmayacak. 

16.16 

Bu dakika, güçlü bir işarettir. Büyük bir ayaklanmanın eşiğinde olduğunuzun habercisidir. Bunun için hazır ve gülü olmanız gerektiği anlamına gelir. Etrafınızdaki karabulutlar dağılana kadar, darbe almamaya özen gösterip tetikte kalmanız da fayda var. 

Tarotta, bir uyarı anlamına gelir. Büyük bir problemle karşı karşıya kalınacağının haberidir. Hayatınızdaki bir şeyin sonuna geldiğinizi, acımasız bir kargaşayla karşılaşacağınızı söyler. Ancak tüm bu kargaşada ilk olarak düşünmeli ve mantıklı adımlar atmalısınız.

17.17 

Şansın çok kısa bir süre içinde kapınızı çalacağı anlamına gelir. Sadece bu kadar değil, romantizm ve profesyonel yaşantınızdaki krizleri iyi yöneteceğinize ve işlerinizi geliştirmek için uygun şartların ve ortamların oluşacağına işarettir. 

Tarotta, korunma ve nezaket anlamına gelir. Umutlarınızın yeşereceği ve geleceğinizin olumlu yönde şekilleneceğinin habercisidir. İlişkilerinizde, aşın, baştan çıkarıcılığın ve zarafetin uyum içinde yaşanacağı bir döneme gireceğinizi söyler.

18.18 

Sıkıntılı bir süreçten geçiyorsanız, zaman zaman derin düşüncelerinizin esiri olduğunuz anlamına gelir. Yanılgılarınızın üstesinden gelmeniz an meselesi. Enerjinizi doğru kanalize ederek çalışmanı gerektiğinin habercisidir. 

Tarotta, korku yada şüphenin sembolüdür. Yaşamınızın ve iç dünyanızın manevi yönünün güçleneceği ve rüyalarınızın size anlattıklarını doğru yorumlayarak içsel bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. 

19.19 

Ruhsal olarak parlayacağınız bir dönemde olduğunuz anlamına gelir. Nezaket ve iyi niyetin somutlaşmasıyla beraber birçok insana destek olup yardım eli uzatacağınız bir döneme girdiğinizi söyler. Refleksoloji ve medyumluk alanlarında verimli bir dönem yaşayacağınızın habercisidir. 

Tarotta, ışığın gücünü simgeler. Hayatınızda her şeyi daha pozitif göreceğiniz bir dönemi müjdeler. Aşık olarak mutluluğu bulacağınız ve hayatınızın manevi yönünde doygunluğa ulaşacağınız anlamına gelir. Başarıya ve mutluluğa gideceğiniz günler sizi bekliyor. 

20.20 

Aceleci davranmamanız için bir uyarı anlamı taşır. İşleri hızlı bir şekilde sürdürmeye çalışırken, güvenilir olmaktan uzaklaştığınızı bu yüzden de özel hayatınızda ve profesyonel yaşamınızda güçlüklerle karşılaşacağınızın habercisidir. 

Tarotta, beden veya zihin özgürlüğünün habercisidir. Manevi dünyadaki yükselişi temsil eder. Hayatınızda meydana gelecek değişimler olduğu anlamına gelir.

21.21 

Önemli bir proje için çalışıyorsanız, başarı elde edeceğinizin habercisidir. Sabrınızı kanıtladığınız şu dönemde, karşılığını alacağınıza işarettir. Emeğinizin meyvelerini almayı çoktan hakettiniz ve hayat size bunları altın tepside sunuyor.

Tarotta, elde edilmesi yakın olan bir başarı anlamına geliyor. Hedeflerinize şüphesiz ulaşacağınız bir dönemde olduğunuzu ve zaferin yakın olduğunu müjdeler.

22.22 

Gerekli sabrı ve alçakgönüllülüğü gösterdiğiniz takdirde harika işler başaracağınızın göstergesi. Azminiz ile başkalarına rol model olabileceğiniz verimli bir dönem yaşayacağınızı anlatır. Kararlılığınız ve güçlü iş ahlakınızla saygı göreceğiniz anlamına gelir. 

Tarotta, yapılacak bir seçim yada durumla ilgili inanç sıçraması yaşayacağınıza işarettir. İlerlemenin işaretidir fakat kendinize somut bir hedef belirlemezseniz bu şansı değerlendiremeyebilirsiniz.

23.23 

Romantik veya profesyonel yaşamınızda gerçekleştirmek istediğiniz dilekleriniz için tam zamanı! Güvendiğiniz sağlam bir fikriniz var ise, eylemlerinizin başarıya dönüşeceğinizden şüpheniz olmasın. Kararlılığınız sayesinde işlerinizin üstesinden başarıyla geleceğinizin işaretidir.

Tarotta, güvence ve cesaretin simgesidir. Potansiyel rakiplerinize karşı avantajlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Yaşamınızdaki çatışmalara karşın barış ve huzuru sağlamak adına kuşandığınız bir süreçte olduğunuzun sembolüdür. 

00.00 

Yeni bir döngünün sonunda, yeniden doğuşun habercisidir. Özellikle manevi düzeyde, yeni deneyimler kazanacağınız bir süreçte olduğunuzu anlatır. Önemli bir uyanış dönemindesiniz.

Tarotta, bilginin açığa çıkmasını temsil eder. Zihninizin netlik kazandığı, göze çarpmanıza olanak sağlayacak yeni atılımların habercisidir. Doğanın pozitif enerjisinin sizden yana olduğu günlerin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.