Öğretmene Ne Hediye Alınır?

Öğretmene ne hediye alınır

Bizlere hayatı öğreten, geleceğimizi şekillendirip bambaşka insanlar olmamızı sağlayan öğretmenlerimiz için en özel günlerden birisi 24 Kasım oluyor. Aslında öğretmenler için öğrencileri ile geçen her gün özel olsa da öğretmenler gününün anlamı daha farklı. Elbetteki bu durum öğrenciler içinde geçerli. Çünkü öğretmene hediye alırken yapacağımız tercih bazen stres verici olabiliyor.

Öğretmene ne hediye alınır1

Biz de bu yazımızda sizi bu stresten bir nebze olsun kurtarmak için öğretmene hediye alternatiflerini bir araya getirdik. Böylece öğretmeniniz için en uygun hediyeyi bularak 24 Kasım’ı daha özel bir hale çevirebilirsiniz. Öğretmenler Günü Hediyelerini İncele —>>>

Öğretmene Ne Hediye Alınmalı?

Öğretmene ne hediye alınır? sorusuna cevap bulmak birçok insanı zorlayan bir süreç haline geliyor. Bu soruya cevap olması için genellikle öğretmene çiçek alınıyor olsa da farklı alternatiflere sahibiz. Öğretmene hediye alırken ise öğretmenin cinsiyeti belirleyici rol oynayabiliyor.

Öğretmene ne hediye alınır2

Erkek Öğretmene Ne Hediye Alınır?

Erkek öğretmene alınacak hediyeye karar vermek çoğu zaman stresli bir süreç haline geliyor. Hatta öğretmene ne hediye alınır sorusu kadar önemli bir soru erkek öğretmene ne hediye alınır sorusu oluyor. Erkek öğretmene alınabilecek hediye alternatifleri ise şu şekilde sıralayabiliriz;

Hediye Seçeneklerini Görmek için Tıklayınız..—>

Erkek öğretmene hediye

1- Masa / Duvar Saati

Erkek öğretmene hediye konusunda en sık tercih edilen alternatif saat oluyor. Özellikle şık bir duvar saati ya da masa saati saat seçeneği içinde yıldız gibi parlıyor. Kullanışlı ve unutulmayacak bir hediye olan saat ile siz de öğretmeninizi mutlu etmeyi başarabilirsiniz.

Erkek Öğretmene Hediye

2- Termos

Kasım ayında kendisini hissettirmeye başlayan soğuk havalar da öğretmene hediye edebileceğiniz en güzel şeylerden birisi kesinlikle termos. Yılın her döneminde rahatlıkla kullanılabilecek olan termoslar, yalnızca güzel bir hediye olmayacak sizi de unutulmaz yapacak bir detay olacak.

Erkek Öğretmene Hediye1

3- Cetvel

Cetvel her ne kadar sert öğretmen figürü ile özdeşleşmiş bir halde olsa da hediye olarak tercih edilebilecek alternatifler arasında. Bilhassa hafif muzip bir hediye almak istiyorsanız tahta cetvel aradığınız hediye.

Erkek öğretmene hediye2

4- Kitap Ayracı

Genellikle öğretmene hediye olarak kitap tercih edilse de siz bir farklılık yaparak kitap ayracı alabilirsiniz. Ayrıca kitap almanın riskini de ayraç alternatifi ile atlatabilirsiniz. Çünkü alacağınız kitabı öğretmeninizin okumuş olma ihtimali söz konusu.

Erkek öğretmene hediye 3

5-  Çiçek

Öğretmene çiçek almak denildiği zaman genellikle akla kadın öğretmenler geliyor. Fakat öğretmene çiçeğin herhangi bir cinsiyeti olduğunu söyleyemeyiz. Erkek öğretmenler içinde rahatlıkla çiçek alternatifine yönelebilirsiniz.

Erkek öğretmene hediye 4

Kadın Öğretmene Ne Hediye Alınır?

Hayatımızdaki en özel insanlardan olan kadın öğretmenlerimiz için hediye alırken hepimiz en iyisini tercih etmek istiyoruz. Biz de kadın öğretmenler için tercih edebileceğiniz tercih edebileceğiniz hediyeleri bir araya getirdik. Hediye Seçeneklerini Görmek için Tıklayınız..—>

Kadın Öğretmen

1- Kolye

Kadınlara hediye almak istediğimiz zaman genellikle kolye alternatifine yöneliyoruz. Durum kadın öğretmene hediye almak olunca da bu alternatifi rahatlıkla kullanabiliriz. Öğretmene alınacak bir kolye bile yıllar boyunca hatırlanabilirsiniz.

Kadın öğretmene hediye

2- Kupa / Bardak

Şık bir bardak veya kupa öğretmenleri her zaman mutlu edebilecek bir hediye olarak kabul edilir. Özellikle öğretmeninize özgü bir söz veya hareket ile özel bir kupa tasarımı yaptırarak öğretmenlere gününe damga vurabilirsiniz.

Kadın öğretmene hediye 1

3-  Küçük Ev Eşyaları

Kadın öğretmenler için tercih edebileceğiniz bir diğer hediye alternatifi ise küçük ev eşyaları. Ev işlerinde her zaman sizi hatırlatacak olan küçük eşyaları kullanışlı yapısı sayesinde de unutulmaz olmanızı sağlayacak.

Kadın Öğretmene Hediye 2

4- Not Defteri

Öğretmenlerin yoğun olduğu dönemlerinde işlerini kolaylaştıracak en güzel şeylerden birisi olacak olan not defterini hediye olarak tercih edebilirsiniz. Hatta özel baskılı defterler ile daha şık bir hediye alternatifi de yaratabilirsiniz.

Kadın öğretmene hediye 3

5- Kalemlik

Öğretmene hediye için genellikle öğrencilerin tercih kalem oluyor. Muhtemelen sınıf arkadaşlarınızın da hediye tercihleri arasında kalemler yer alacak. Ancak siz farklı bir şekilde yaklaşarak kalemlik tercih edebilirsiniz. Bu sayede de herkesin arasından öne çıkıp farklılaşabilirsiniz.

Kadın Öğretmene Hediye 4

6 – Hediye Kutusu

Son dönemde oldukça revaçta olan Hediye Kutuları konsepti bir çok farklı ama birbiriyle uyumlu ürünün bir araya getirilerek oluşturulmasından meydana geliyor. Böyle bir hediye tercihiyle Öğretmeninizin zevkine veya ilgisine uygun bir kutlama hediyesi gönderebilirsiniz.

Hediye Kutusu Tercihlerini görmek için Tıklayınız —>>>

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.