Ofis Hediyesi Olarak Tercih Edebileceğiniz: Yılbaşı Hediyeleri

Ofise Yılbaşı Hediyesi

2019 Yılına doğru hızla yaklaşıyoruz. Öyle ki çevremizdeki birçok yer etraflarını yeni yıl süsleriyle donatıyorlar. Yılbaşı çelenglerinden, yılbaşı ışıklarına kadar pek çok aksesuar mağazaları, sokakları, alışveriş merkezlerini hatta evlerimizi süslüyor. Ancak her yeni yılda olduğu gibi bu yılda da hediye konusu ayrı bir öneme sahip.

Daha önce sizler için “Yeni Yılda Tercih Edebileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri” hakkında bir yazı yazmıştık. Ancak yeni yıl hediyelerinin bir diğer boyutu ofisteki dostlarımıza hediye almak yer alıyor. Bu konu ise diğerlerine nispeten biraz daha stresli çünkü ofise uygun bir hediye almak bazen sorun oluşturabiliyor. Aradaki arkadaşların çizgisini geçmeden uygun bir hediyeyi bulmak herkes için kolay olmuyor.

Ofise Yılbaşı Hediyesi 1

Biz de bu yazımızda ofisteki dostlarınıza rahatlıkla hediye edebileceğiniz hediye alternatiflerini bir araya getirdik.

1- Defter / Ajanda

Defter veya ajanda tercihi ofis arkadaşlarınıza alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Hem fazla samimi olmayacak hem de işlevsel bir hediye tercihi olan defter ya da ajanda özel tasarımları sayesinde de şık bir jest olabilir. Özellikle deri kaplı defterler, yıllar boyu unutulmayacak bir yılbaşı hediyesi olabilir.

Ofise Yılbaşı Hediyesi 2

2- Termos

Termos, son yıllarda sıkça kullandığımız ürünlerin başında geliyor. Hem soğuk havalarda dışarıdaki yardımcımız olan termos hem de ofis ortamında oldukça kullanışlı. Haliyle hediye olarak da ofis arkadaşlarınıza gönül rahatlığı ile alabileceğiniz bir hediye.

Ofise Yılbaşı Hediyesi 3

3- Powerbank

Hediye alırken teknolojik bir dokunuş katmak istiyorsanız powerbank seçeneğini tercih edebilirsiniz. Özellikle artık dayanmayan telefon şarjlarını düşündüğümüz zaman Powerbank sizi yılın unutulmaz ismi haline getirebilir.

Ofise Yılbaşı Hediyesi 4

4- Minyatür Bahçeler

Yılbaşı hediyesi olarak farklı bir aranjman arayanlar için minyatür bahçe tasarımları istenilen hediye alternatifi konumunda. Özgün ve şık tasarımları sayesinde ofis ortamlarının da göz bebeği olabilecek bir hediye.

Osevio.com’un özel olarak hazırladığı “Minyatür Bahçe Sukulent Aranjmanı” yılbaşında tercih edebileceğiniz en güzel çiçeklerden.

Ofise Yılbaşı Hediyesi 5

5- Kalemlik

Ofis masalarındaki eksilmeyen şeylerden bir tanesi de kalemlikler oluyor. Masayı daha toplu göstermesinin yanı sıra dekoratif bir yansıması da olan kalemlikler şık bir yeni yıl hediyesi alternatifi.

Ofise Yılbaşı Hediyesi 6

Bonus:

Eğer klasik hediyelerden vazgeçmek istemiyor iseniz çiçek en büyük yardımcınız olmaya aday. Birbirinden farklı gönderim kategorileri altında özen hazırlanan çiçekler, yılbaşında güzel bir hediye vermek isteyenleri Osevio.com’da bekliyor.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.