Kadınlar Gününü Çok Daha Özel Kılacak Jestler

Kadınlar Gününde Yapılabilecek Jestler

Tek bir güne sığmayacak kadar özeldir her kadın. Ancak kadınlar gününde onları mutlu etmek, duygulandıracak ufak jestler yapmak da birçok insan ortak isteği haline geliyor. Özellikle bunu başarmak için alınan onlarca kadınlar günü hediyesi bu durumun yalnızca bir parçası. Fakat insanlar artık klasik olan kadınlar günü hediyelerden sıyrılarak farklı bir jest yapmanın da yollarını arıyor.

Biz de bu yazımızda kadınlar gününü çok daha özel bir hale getirecek yapabileceğiniz birbirinden güzel jestleri bir araya getirdik.

İşte o jestler;

1- Sokak Hayvanları İçin Bağış

Hayatınızdaki en özel kadınlar için belki de yapabileceğiniz en anlamlı jestlerden birisi sokakta kalan, yuvası olmayan minik dostlarımız için bağış yapmak olabilir. Sokakta yaşayan her canlının yardıma ihtiyaç olduğunu düşünüldüğü zaman onlar için yapılacak bir bağış, kadınlar gününü çok özel kılabilecek bir durum. Bu bağışı da sevdiğiniz kadın adına yapıp ona gidecek bir teşekkür mektubu da günü çok daha anlamlı bir hale getirecek detaylardan.

Sokak Hayvanlarına Bağış

2- Lösev

Kadınlar günün için bağış yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz en anlamlı seçeneklerden birisi de lösev. Kanser ile mücadele eden çocuklara destek olmak, onların yanında yer almak kesinlike her hediyeden daha değerli bir tercih olacaktır.

Lösev

3- Spa / Masaj Hediyesi

Elbette hiçbir masaj kadınlar omuzlarındaki yükü azaltmaya yetmez ancak onlara kadınlar gününde rahat bir nefes aldırmak ve bir gün dahi olsun hayatın tüm stresini geride bırakmalarına yardımcı olacak bir spa hediye etmek kesinlikle çok daha özel bir durum yaratabilir. Ayrıca bu tarz bir hediye yıl boyunca hatırlanacak bir şey olduğu içinde çok daha anlamlı bir jest haline gelebilir.

Kadınlar Günü Hediyesi - Spa

4- Eğitim Hediye Etmek

Hayatımız yarım kalan veya hiç başlayamadığımız hayallerimiz ile dolu. Siz de kadınlar gününde bunlardan birinden yararlanabilirsiniz. Örneğin, her zaman öğrenmek istediği bir dil için kurs hediye etmek ya da bir enstrüman kursu hediye etmek, sizin için özel olan bir kadına verebileceğiniz en şık hediye alternatiflerden biri.

Kadınlar Günü Hediyesi - Kurs

5- Kendi Hediyenizi Hazırlayın

Bir hediye ile yapabileceğiniz en temel jestlerden birisi de kendi hediyenizi hazırlamak olabilir. Birlikte olduğunuz fotoğraflar ile harika bir kolaj yapabilir, evde harika kurabiyeler pişirebilir ya da kaleminize güveniyorsanız çeşitli yazılar hazırlayıp, karşınızdaki kadına daha da özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Eğer tüm bunları hazırlamak zor geliyorsa da çabalamanın bile harika bir his yaratacağını unutmayın ve karşınızdaki kişinin yüzünde oluşacak gülümsemeyi düşünün.

Kadınlar Günü Hediyesi - El Yapımı Hediye

Not:

Hangi jesti yapmaya karar verirseniz verin, onu hoş bir çiçekle süslemek durumu çok daha özel kılacaktır. Bilhassa da kadınlar günü için hazırlanmış özel aranjmanlar ile bu durumu çok daha rahat bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Kadınlar Günü Hediyesi - Çiçek

Ürüne gitmek için tıklayın.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.