Erkeklere Alınabilecek Çiçekler

Erkeğe Alınabilecek Çiçekler

Çiçek almak denildiği zaman akıllara genellikle kadınlara alınan çiçekler gelir. Ancak durum her zaman böyle olmak zorunda değil. Her ne kadar pek sık karşılaşmıyor olsak da erkeklere de çiçek alınabilir. Özellikle erkek arkadaşa gönderilecek bir buket çiçek kibarlığın ve zarif düşüncelerin en güzel temsilcilerinden birisi olabilir. O yüzden erkeğe çiçek gönderme kararı çok zor alınıyor olsa da bu durumu daha da zor kılan bir detay var.

O da erkeğe hangi çiçeğin alınacağı oluyor. Biz de bu yazımızda sizler için erkek arkadaşınıza alabileceğiniz çiçekleri bir araya getirdik. Bu sayede en güzel hediyeyi bulup ona şık bir jest yapabilir ve genel tabuları kolaylıkla yıkabilirsiniz.

İşte erkeklere alınabilecek çiçekler;

1- Mor Orkide

Hoş kokusu ve eşsiz güzelliği ile etkileyici bir çiçek olan mor orkide tarih boyunca insanların en fazla tercih ettiği çiçekler arasında ilk sıralarda yer aldı. Asil güzelliğiyle birlikte gücü, ihtişamı da simgeleyen mor orkideler, erkek arkadaşa için tercih edilebilecek en güzel çiçek türleri arasında bulunuyor.

Ev, ofis gibi her ortama uyum sağlayacak olan mor orkide, katacağı dekoratif derinlik ile de bulunduğu yere kendi ışığını yansıtmayı başaracaktır.

Erkeğe Alınabilecek Çiçekler - Mor Orkide

Ürüne gitmek için tıklayın.

2- Teraryum

Genellikle erkeklerin çiçeklerle ilişkisi pek düzenli olmaz, onlara bakım yapmak, her gün sulamak veya ihtiyacı olduğu gübreyi almak unutulabilir. Fakat erkek arkadaşınıza alacağınız çiçekle onun hayatına bir renk katmak istiyorsanız da çaresiz değilsiniz. Teraryumlar yanınızda yer alan en büyük kurtarıcılardan. Bakım istemeyen ve yıllarca dayanabilen teraryumlar, göz alıcı aranjmanları sayesinde de harika bir dekoratif aksesuar olmayı başarıyor.

Erkeğe Alınabilecek Çiçekler - Teraryum

Hemen satın almak için buraya tıklayın.

3- Solmayan Gül

Solmayan güller, son yıllarda en fazla tercih edilen çiçekler arasında. Hal böyle olunca tüm cinsiyet sınırlarını yıkmak için harika bir alternatif haline geliyor. Özellikle de erkeğe gül alınmaz diye düşünüyorsanız, solmayan gül sizi yanıltacak çiçeklerden. Yaklaşık 2 yıl boyunca ilk günkü tazeliğini korumayı başarabilen solmayan güller ile erkek arkadaşınızı farklı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Erkeğe Alınabilecek Çiçekler - Solmayan Gül

Buradan ürüne ulaşabilirsiniz.

4- Kaktüs

Kaktüs de bakımı kolay olan şık bir aksesuar olarak listemizde yer alıyor. Bilhassa erkek arkadaşınızın ofisine bir hediye göndermek istiyorsanız kesinlikle kaktüs ilk tercihlerinizde biri olabilir. Bulunduğu her mekana kolayca uyum sağlayabilen kaktüse, erkek arkadaşınız her baktığında size hatırlayabileceği eşsiz bir çiçek.

Erkeğe Alınabilecek Çiçekler - Kaktüs

5- Bonsai

Bir çiçekten daha fazlasını hediye etmek istiyorsanız bonsai ağacı tercih edebileceğiniz en hoş alternatif. Yalnızca bir çiçek hediyesi olmayacak olan bonsai ağacı, aynı zaman sevdiğiniz erkeğin yeni bir hobiye başlamasına önayak olmayı başarabilir.

Erkeğe Alınabilecek Çiçekler - Bonsai Ağacı

Ürüne gitmek için buraya tıklayın.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.