Çiçeği Burnunda Yeni Gelinler

Ana Görsel

Hayat eşini bulmak, bir ömür boyu o kişi ile aynı yastığa baş koymak birçok insanın ortak hayalleri arasında yer alıyor. Bu hoş hayalleri gerçekleştirmek ise insanları en fazla heyecanlandıran noktalardan. Ancak konu ünlülerin evlilik haberleri olduğu zaman 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken bir detay haline geliyor. Özellikle magazin haberlerinin ana konusu haline gelen ünlü düğünleri, en çok konuşan konulardan.

Biz de bu yazımızda sizler için çiçeği burnundaki yeni gelinleri bir araya getirdik. İşte o ünlüler;

Emily Mahringer – Gürgen Öz

Ünlü oyuncu Gürgen Öz, sevgilisi Emily Mahringer ile Kopenhag’da dünya evine girdi. Evliliklerini Instagram hesabından duyuran Gürgen Öz, fotoğrafla birlikte paylaştığı notla da yaşadıkları ilişkinin romantik ve güzel havasını takipçileriyle paylaştı. İkili ayrıca sade bir düğün tercih ederek de dikkatlerden uzak durmayı tercih etmişti.

Emily - Gürgen Öz

Cansu Tosun – Erkan Kolçak Köstendil

Başarılı rolleri ile oynadığı projelerde ön plana çıkan ve son dönemin en fazla aranan oyuncularından olan Erkan Kolçak Köstendil’de dünya evine giren ünlüler arasında yer alıyor. Kendisi gibi oyuncu olan Cansu Tosun ile dünya evine giren Köstendil’in mutluluğu fotoğraflardan belli oluyordu. Çiçeği burnunda güzeller güzeli Cansu Tosun’da gelinliği ile düğününde göz kamaştırıyordu.

Cansu - Erkan

Amine Güneş – Mesut Özil

Yılın en fazla konuşulan evliliklerinden olan Mesut Özil – Amine Güneş evliliği, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hiçbir masraftan kaçınmayan ünlü futbolcu Mesut Özil ise özellikle verdiği yemek ile çok konuşulmuştu.

Amine - Mesut

Hazal Kaya – Ali Atay

Ekranların en güzel isimlerden olan Hazal Kaya ve Ali Atay’da dünya evine giren ünlüler arasında. 5 yıldır beraber olan ikili özellikle sempatik duruşları ile insanların beğenisini çeken ikili, yaptıkları güzel düğün ile de uzun bir dönem boyu konuşulmuştu. Bununla birlikte Hazal Kaya’da şık gelinliği ile bütün dikkatleri üzerine çekmişti.

Hazal - Ali

Bengü – Selim Selimoğlu

Ünlü şarkıcı Bengü’de iş adamı nişanlısı Selim Selimoğlu ile dünya evine girdi. Güzel şarkıcının düğününde ise ünlüler camiasından hemen hemen her ünlü yer almıştı.

Bengü - Selim

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.