Başak Burcuna Alınabilecek 5 Hediye

Ayın Burcu Başak: Alınabilecek 5 Hediye Önerisi 

Başak burcunun karakter özelliklerinin başında detaycı kibar oluşu geliyor. Bunun yanı sıra yaptığı işlerde genelde hırslı bir yapıya sahip olan başaklar, sorumluluk sahibidir. Adalet duygusu çok gelişmiş olan başaklar son derece adil ve karşısındaki insana göre merhametlidir. Genelde çok anlayışlı ve saygılı olan başak burcu insanı, sevecen ve hoşgörülü mizacı ile de ortamlarda genelde sevilirler. İnsanlarla rahat bir şekilde iletişim kurarak, hoş sohbetiyle samimiyeti yakalarlar. Genelde neşeli ve canlı bir karakter olan başak, detaycı ve titiz olduğundan hediye seçimi konusunda da ekstra özen gösterilmelidir. 

1. 3 Boyutlu Puzzle

Eğer unique bir hediye ile karşınızdakini, şaşırtmak istiyorsanız, üç boyutlu puzzle almayı düşünebilirsiniz. Bir çok farklı konseptte bulabileceğiniz puzzle lar arasından, almayı düşündüğünüz kişi seyahat etmeyi seven biri ise bir şehrin simgesi olan yapıtın üç boyutlu halini almayı tercih edebilirsiniz. 

2. Mum ve Tütsü

En niş hediyelerin başında gelen hoş kokulu mumlar ve tütsüler güzel bir doğum günü hediyesi olabilir. Doğal esanslardan yapılmış, hoş kokularıyla baş döndüren zarif mumları hediye ederek, ona mutlu anlar yaşatabilirsiniz. Mumun yanında seçeceğiniz özel bir kokunun tütsüsünü de alabilir, yaşam alanlarına tatlı bir dokunuş yapabilirsiniz.

3.Workshop

Sevdiklerinize yapacağınız doğum günü hediyesinin, onun için anlamlı olup olmadığına dikkat edin. İlgi alanını göz önünde bulundurarak, katılabileceği keyifli bir workshop hediye edebilirsiniz. Bu sayede hem doğum günü sürprizi hem de keyifli bir gün vadedebilirsiniz. 

4. Fotoğraf Albümü

Sevdiklerinize mutlu anlarınızı toplayabileceğiniz bir fotoğraf albümü hediye edebilirsiniz. Artık klasik albümlerin dışında bu fotoğrafların basılı olduğu şık bir foto kitap da hediye edebilirsiniz. Böylelikle anılarınızı her zaman taze tutacak ve saklanabilecek unutulmaz bir sürpriz yapmış olursunuz. 

5. Çiçek

Tüm zamanların vazgeçilmez hediyesi kuşkusuz çiçekler! Bir buket lilyum yada zarif bir orkide ile sevdiklerinizin yüzünde bir gülümseme yaratabilirsiniz. Çiçeklerin baş döndüren kokularıyla, etkileyici bir jest yapabilirsiniz. Baş ucuna koyup sevgiyle sizi hatırlayacağı çiçekler, kutlamaların simgesi ve doğum günlerinin en zarif unsurlarıdır. Üzerine iliştireceğiniz zarif bir doğum günü mesajı ile çiçeklerinizi taçlandırabilirsiniz. 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.