Aslan Burcuna Alınabilecek 5 Hediye

Burçlar ve Özelliklerine Göre Hediye Seçimi Nasıl Olmalı?

Ayın Burcu Aslan: Alınabilecek 5 Hediye Önerisi 

Aslan burcu özellikleri bakımından hediye seçiminde sizi en çok zorlayabilecek burçlardan biri. Ateş grubundan gelen olan aslan burcu, tabiatında lüks ve konforu taşır. Hayatının her alanında kendini konforlu hissetmeyi seven aslan, rahatına düşkün olduğu kadar zevklidir de. Şıklığı yaşamının her alanına yansıtmayı tercih eden aslana alınacak hediye de bir o kadar özenle seçilmiş olmalı. Organize etme ve yol göstermede de oldukça başarılı olan aslan, baskın karakteriyle dış görünüşünde de her zaman bakımlı olmaya önem verir. Peki aslan burcuna alınabilecek hediye önerileri nelerdir?

1.Tatil

          Oldukça keyfine düşkün ve gezmeyi seven aslan burcuna hediye edilebilecek en ideal şey kuşkusuz bir tatil olacaktır. Detaylı bir şekilde planlanmış bir tatil ile aslan burcunu şaşırtabilirsiniz. İster doğa içinde bir keşif tatili olsun, ister konforlu bir otelde dinlenebileceği bir tatil, seyahati seven aslan burcunun kalbini bu hoş jest ile tekrar fethedebilirsiniz. 

2. Hediye Kutusu 

            Hediye alacağınız kişinin, hobilerine ve hoşlandığı şeylere göre özenle ve düşünülerek seçilen parçalar ile bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Arkadaşlığınızın geçmişine ve yaşanmışlıklara önem veren aslan burcu, detaylı hazırlanan bu hediye karşısında kuşkusuz duygularına hakim olamaz. Kutunun olmazsa olmazı, anılarınızın vücut bulmuş hali olan fotoğraflarınızı kutuya eklemeyi unutmayın.

3. Konser Bileti

          Eğlenmeye ve keyfe düşkün olan aslan burcunu, sevdiği bir sanatçı veya müzik grubunun konserine götürerek şımartabilirsiniz. Aynı zamanda kendinize de keyifli bir akşam hediye ederek bir taşla iki kuş vurabilirsiniz 🙂 Konserde keyifli vakit geçirerek arkadaşlığınıza yeni anılar ekleyerek unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz. 

4. Takı

          Şıklığına her zaman özen gösteren aslan burcuna alınabilecek en klişe ama bir o kadar da etkili hediyelerden biri de titizlikle seçilmiş ve onu yansıtacak kolye, küpe veya bileklik almaktır. Onun tarzını yansıtacak ve her zaman sevginizi hissedebileceği bu hediye ile bir aslan burcunu mutlu etmemek imkansız.

5. Parfüm

          Aslan burcunun hayatında olmazsa olmaz diyebileceğimiz üç şeyden biri kuşkusuz parfüm. Bakımlı olmaya özen gösteren aslanlar, koku konusunda da çok seçicilerdir. Onları yansıtacak, çiçek aromaları içeren, akılda kalıcı iddialı kokulardan hoşlanırlar. Daha önce parfüm hediye etmediyseniz, bu konuda deneyimli birinden yardım almak da fayda var, zira aslan burcunun beğenebileceği bir koku bulmak hiç de göründüğü gibi kolay bir iş olmayacaktır. Hediye paketinize yerleştireceğiniz doğum günü mesajı ile sürprizinizi anlamlandırabilirsiniz. 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.