2019 Yılının En Trend Anneler Günü Hediyeleri

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri

Yılın en fazla beklenen günlerinden biri hiç şüphesiz anneler günü oluyor. Hayatımız boyunca bizlerin yanında olan, desteğini asla esirgemeyen ve mutluluğumuz için her şeyi göze alan annelerimiz için de özel bir şeyler yapmak en büyük isteklerimiz arasında. Yapılacak sürprizin en temel noktalarından biri hediyeler. Birbirinden farklı hediyeler ile onların yüzünde sıcacık bir gülümseme oluşturmak yapabileceğimiz en hoş ve anlamlı jestlerden biri.

Biz de bu yazımızda sizler için anneler gününde tercih edebileceğiniz birçok hediye alternatifini bir araya getirdik. 1900’lü yılların başından beri kutlanan ve en özel günlerden biri olan anneler gününde, kalplere dokunacak bir hediye bulabilirsiniz.

Bununla birlikte “5 Adımda Anneler Günü Sürprizi Nasıl Hazırlanır” yazımıza da göz atabilirsiniz.

Anneler Günü Tarihçesi

Günümüzde kutlanan anneler günün tarihi 1900’lü yılların başlarına dayanıyor. ABD’de yaşayan Anna Jarvis isimli bir kadının, kaybettiği annesi için başlattığı anma günü zamanla günümüzdeki anneler gününün temeli haline geldi. Jarvis, her yıl Mayıs ayının 2.haftasına insanları evine çağırarak annesinin ruhuna sevgisini gösterir ve anısını yaşatırmış. Ardından davetli bazı arkadaşları bu anma gününü tüm ülkeye yayarak tüm dünyada anneler günün kutlamasına sağlamıştır.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri

1- Müzik Kutusu

Anneler günü için belki de tercih edebileceğiniz en sevimli hediyelerden biri müzik kutuları. Nostaljik bir hediye olmasının yanı sıra müzik kutusu, yarattığı hoş izlenimle de annenizi mutlu etmeye yetecek bir hediye olabilir. Aynı zamanda dekoratif olarak da evleri süsleyebilecek hoş bir detay.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Müzik Kutusu

Fotoğraftaki ürüne gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2- Spa

Bu yıl annenize farklı bir hediye vermek istiyorsanız spa tam aradığınız alternatif olabilir. Klasik hediyelerden sıyrılıp, annenizi yılın stresinden ya da işlerinden kurtulmasına yardımcı olacak spa hediyesi, 2019 yılının en fazla tercih edilen seçeneklerden biri konumunda.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Spa

3- Resim Tablosu

Anneniz ile birlikte olan ve bakmaya doyamadığınız bir fotoğrafı resim tablosu haline getirerek hediye ederek unutulmayacak bir jest yapabilirsiniz. Ayrıca tabloların duvarlardaki şık duruşu da onu çok daha özel bir hale getireceği gibi herkesi kıskandıracak bir hediye vermiş olmanızı sağlayacak.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Tablo

4- Papatya

Çiçek almak anneler gününde her yıl trend olan hediyelerden biri. Bu yıl ise çiçekler arasında papatyalar çok daha özel bir konumda. Masumiyet ve sevginin en güzel temsilcilerinden olan papatyalar, özellikle farklı saksılar ile olan sunumlarıyla göz alıcı ve şık bir hediye oluyor.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Papatya

Görseldeki ürünü sipariş etmek için hemen tıklayın.

5- El Yapımı Cüzdan

Yaptırabileceğiniz el yapımı cüzdanlar hem özgün hem de annenize verdiğiniz değeri gösteren enfes bir hediye alternatifi. Ayrıca lazerle ya da nakışla işleme teknikleri ile derinin veya kumaşın üstüne annenizin ismi, doğum tarihi gibi detaylar ekleyebilirsiniz.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Cüzdan

6- Plak

Müzik ruhun gıdasıdır, sözünü çocukluğumuzdan beri sıkça duymuşuzdur. Bu da müziğin insanlar için vazgeçilmez bir hediye olduğunu kanıtlıyor aslında. Siz de bu anneler gününde müziği bir hediye haline getirebilirsiniz. Özellikle son dönemde popüler olan taş plaklar, en büyük yardımcınız olabilir. Annenizin en sevdiğin sanatçıya ait bir plağı bularak hediye etmek annenizin çok daha özel hissetmesini sağlayabilir.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Plak

7- Bakım Ürünleri

Kişisel bakım ürünleri de bu yılki anneler gününde en fazla tercih edilen şeyler arasında. El kremler, parfümler, yüz maskeleri gibi birçok farklı ürünü hediye ederek, annenizi mutlu edebilir ve ona yıl içerisinde her zaman kullanabileceği bir hediye vermiş olabilirsiniz.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Krem

8- Fotoğraf Albümü

Çocukluğundan beri anneniz ile olan fotoğraflarınız bir araya getirip, onlarla hoş bir albüm yapmak anneler gününde verilebilecek en duygusal hediyelerden. Yıllar geçse de sevginizi asla kaybetmediğiniz ve kaybetmeyeceğinizi gösteren fotoğraf albümü hediyesi duygusal olmasının yanı sıra el yapımı bir hediye olacağı da içinde çok daha özel olabilir.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Fotoğraf Albümü

9- Tatil Bileti

Mayıs aylarında sonra başlayan o yoğun tatil istediğini bir hediyeye dönüştürmek için bir hediye almak kesinlikle sizi unutulmaz yapacaktır. Onlarca farklı tatil lokasyonu arasından anneniz için en uygun olanı seçerek ona kısa da olsa bir tatil hediye edebilirsiniz. Annenizin, günlük hayatın stresinden uzaklaşmasını sağlayacak olan bu tatil aynı zamanda sevginizi göstermeniz içinde eşsiz bir fırsat.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Tatil

Bonus: Çiçek

Son olarak ise onlarca farklı çiçek aranjmanı arasında anneniz için en uygun olanı bularak hediye edebilirsiniz. Özellike bonsai gibi farklı çiçeklerle oluşturulmuş aranjmanlar ile eşsiz bir hediye verme imkanına sahipsiniz.

2019 Yılı Anneler Günü Hediyeleri - Bonsai

Ürüne gitmek için tıklayın.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.