Nisan Ayı İçin En Güzel Doğum Günü Hediyeleri

Nisan Ayı Hediyeleri

Birçok insan için doğum günleri, özel günler arasında daha ayrı yerde bulunuyor. Sevdiklerinin doğum günlerini kutlamak, onların özel günlerinde yanlarında olmak ise en büyük dileklerden. Doğum günü gibi özel günlerin olmazsa olmaz noktası ise hediyeler oluyor. Onlarca farklı hediye alternatifi arasında kaybolup doğru hediyeyi bulmaya çalışmak insanları en fazla zorlayan durumlar arasında.

Özellikle de tercih edilen hediye ile karşımızdaki insanı etkilemek istediğimiz zamanlarda bu durum çok daha fazla zaman alabiliyor çünkü her hediye üzerine saatlerce düşünerek uygun olup olmayacağını tartmak zorunda kalıyoruz. 

Biz de bu yazımızda ise Nisan ayında en fazla tercih edilen doğum günü hediyelerini sizler için bir araya getirdik. Bununla birlikte Nisan ayını temsil eden iki burç olan koç ve boğa burçları için uygun hediye tercihlerini de yazımızda bulabilirsiniz.

Bununla birlikte seçeceğiniz doğum günü hediyelerinin yanına birbirinden hoş doğum günü mesajlarından biri seçip yazmanızda hoş bir detay olabilir. En güzel doğum günü mesajları içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Nisan’da Doğanlar İçin Birbirinden Güzel Doğum Günü Hediyeleri

1- Biblolar

Karşınızdaki insana her baktığı zaman sizi hatırlayacağı bir hediye vermek istiyorsanız biblolar bu konudaki en güvenilir tercihler arasında yer alıyor. Birbirinden farklı şekillerdeki biblolar aynı zamanda her zevke uygun olma özelliğini başarıyla taşıyabiliyor. Ev, ofis gibi ortamlarda rahatlıkla dekoratif olan kullanılabilecek olan biblolar, doğum günü hediyesi olarak ne alacağını karar vermeyenler için biçilmiş bir kaftan.

Biblo

Ürüne gitmek için tıklayın.

2- Kıyafet – Ayakkabı

Her ne kadar kıyafet ve ayakkabılar klasik birer hediyeymiş gibi dursa da birkaç ufak dokunuş ile bu hediyeleri eşsiz ve özgün bir hale getirebilirsiniz. Bunun yolu ise oldukça basit, lazer işleme ya da nakış gibi yöntemlerle seçtiğiniz hediyeye, doğum günü sahibinin ismini kazıyabilir ya da ona özgü bir sembolü yine işletebilirsiniz. Böylece karşınızdaki insana en özel doğum günü hediyelerinden birini verebilirsiniz.

Nisan Ayı Hediyeleri - Kıyafet

3- Film Festivaline Bilet

Sinemayı çok seven arkadaşlarınız varsa Nisan ayı onlara en güzel hediyeyi verebileceğiniz dönemlerden biri. İstanbul Film Festivalinin gerçekleştiği bu dönemde birbirinden güzel filmlere bilet alıp unutulmayacak bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Bilhassa zor bilet bulunan ya da biletleri hızlıca tükenmiş bir film için bilet bulup hediye etmek sizi çok daha değerli kılabilir.

Nisan ayı hediyeleri - film festivali bileti

4- Seyahat Çantası

Nisan ayında doğan insanlar için alınabilecek en güzel hediyelerden biri de seyahat çantaları. Malum Nisan ayı baharın cıvıltılarının ve yazın güzelliklerinin habercisi olarak biliniyor. İlkbahar ve yaz aylarında ise ufak tatil kaçamakları ve seyahatler insanların en fazla tercih ettiği tatil türlerinden. Hal böyle olunca doğum gününde karşınızdaki insana seyahat çantası vermek hem onu motive edecek bir detay olacak hem de ihtiyacına yönelik eşsiz bir hediye vermiş olacaksınız.

Nisan Ayı Hediye - Seyahat Çantası

5- Teknolojik Hediyeler

Teknolojik aletler son dönemin en fazla tercih edilen hediye alternatiflerden. Kulaklıklar, Powerbankler ya da birbirinden farklı telefon kapları insanların ilgisini çektiği gibi harika birer hediye alternatifi olma özelliğini taşıyor. Elbette bu alternatifi doğum günleri içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Onlarca farklı teknolojik ürün arasından bütçenize en uygun olanı bularak, dostlarınıza harika bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz.

Nisan Ayı Hediyeleri - Kulaklık

Koç Burcu İçin Hangi Çiçekler Tercih Edilmeli

Doğum günlerinde olmazsa olmaz bir diğer detay ise çiçekler oluyor. Çiçekler kimileri için eşsiz bir hediye olurken kimileri de için hediyelerini süsleyen harika bir detay olma özelliğini taşıyor. Ancak ne olursa olsun doğum gününde çiçek tercihi yaparken karşınızdaki insanın burcunun özelliklerini dikkat almanızda fayda var.

Koç burcu insanların favori rengi olan mor, beyaz ve mavi renk yine çiçeklerde de kendilerini gösteriyor. Yapraklarında bu rengin ağırlıkta olduğu çiçekleri seçmek sizi bir tık ileriye taşıyabilir. Bununla birlikte koçlar için papatya ve gerberalar özel bir önem taşır. Özellikle baharın simgesi olarak kabul edilen papatyalar, koç burcu birinin doğum gününde mutlaka tercih edilmesi gereken çiçekler arasında.

Nisan Ayı - Papatya Aranjmanı

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Koç Burcuna Hediye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koç burcu insanların hareketleri ve enerjik oldukları herkesin bildiği şeylerin başında geliyor. Özgürlüklerine düşkün olan koç insanları, hayata karşı da atılgan ve neşeli tavırlar sergilerler. Bu nedenle de doğum günü hediyesi alırken bu özelliklere dikkat etmenizde fayda var. Örneğin, bir arkadaşınıza kıyafet almak istiyorsanız açık ve canlı renkleri tercih etmek hediyeyi çok daha özel kılabilir.

Ayrıca hayata karşı olan tutkulu ve canlı tavırlarını göz önüne alıp yine kamp malzemesi ya da spor ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte koç kadınları içinde parlak aksesuarlar güzel bir doğum günü hediyesi tercihi olabilir.

Nisan ayı hediye - kamp malzemesi

Boğa Burcu İçin Hangi Çiçekler Tercih Edilmeli

Nisan ayı denildiğinde her ne kadar koç burcu akıllara gelse de boğa burcu kişilerinde bazılar nisan ayında doğmuş oluyor. Boğa burçları için ise çiçek tercihleri koçlardan biraz daha farklı. Pozitiflikleri ile bilinen boğa insanları için lale ve kırmızı güller en ideal çiçekler. Fakat bunlar dışında farklı seçenekler arıyorsanız da yine canlı renklere sahip çiçeklere yönelebilirsiniz.

Nisan Ayı hediyeleri - frezya

Frezya siparişi vermek için hemen tıklayın.

Burçlara Göre Çiçek Tercihleri Neler yazımıza da buradan göz atabilirsiniz.

Boğa Burcuna Hediye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rahat, eğlenceli ve pozitif boğa burçları için hediye alırken de bu özelliklere dikkat etmek sizi karşınızdaki insan için çok daha özel kılabilir. Boğa burçlarına hediye alırken ise özenli davranmanız gerekir. Oldu bittiye getirmek yerine gerçekten sevginizi gösterebilecek bir hediye bulmalısınız.

Siz de bu tarz ufak detaylara göz önüne alarak Nisan ayında doğan arkadaşlarınız, sevdikleriniz için eşsiz bir hediye verebilir, onları özel günlerinde daha da mutlu edebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.